Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

Szanowni Rodzice!

Minął termin płatności za obiady za październik.

Wpłaty po terminie będą odsyłane. Liczy się data wpływu opłaty.

Pytania proszę kierować do p.intendentki tel.: 56 655-12-47 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewa Wronkowska

W TYTULE PRZELEWU NALEŻY PODAĆ:
1. Obiady za miesiąc np. grudzień 2019
2. Nazwisko i imię ucznia oraz klasa

Ważne!

Wniosek w związku z nadpłatami

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ

Uczestniczymy w projektach: