wtorek, październik 19, 2021

Dyrektor szkoły informuje, że basen w roku szkolnym 2021/2022 czynny jest dla osób chcących skorzystać z pływalni indywidualnie w następujące dni: poniedziałki, środy i piątki - 18:00 (1h)

Ceny biletów : normalny 8,00 zł, ulgowy 5,00 zł (za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej)

Przypominamy o konieczności przestrzegania regulaminu pływalni, a w szczególności posiadania: czepka, klapek, mydła.

Konieczna jest kąpiel bezpośrednio przed wejściem na teren niecki

czwartek, wrzesień 30, 2021

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Toruniu, od października 2021, uruchamia Punkty Konsultacyjne dla Rodziców  w wybranych placówkach oświatowych naszego miasta i w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu. W punktach tych, w ustalone wtorki i czwartki w godz.16.00-18.00  dyżurować będą specjaliści naszej poradni. Ponadto w każdą środę dyżur specjalisty odbywał się będzie  w siedzibie poradni (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6). Z bezpłatnej konsultacji można skorzystać w dowolnym punkcie, bez uprzedniego umówienia.

Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Młodzików w hokeju na lodzie.
Uczniowie naszej szkoły, a zarazem zawodnicy MKS SOKOŁY Toruń, którzy uczęszczają dla klasy VIII i VII o profilu hokeja na lodzie zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski w hokeju na lodzie, które odbywały się w Oświęcimiu.
Rafał Podborny, Bartosz Chojnicki, Łukasz Golik, Emil Szotkiewicz, January Hoszwa, Jakub Suszko, Igor Żołnowski i Marcel Gimiński to są Ci "brązowi" chłopcy. Gratulacje i dalszych sukcesów.

Po bardzo dobrej grze w Finałach Mistrzostw Polski trzech naszych uczniów zostało powołanych na zgrupowanie Reprezentacji Polski U-16.
Są to obrońcy Łukasz Golik i Emil Szotkiewicz oraz napastnik Rafał Podborny.
Gratulujemy!!!