Aktualności

środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

...

Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Młodzików w hokeju na lodzie.
Uczniowie naszej szkoły, a zarazem zawodnicy MKS SOKOŁY Toruń, którzy uczęszczają dla klasy VIII i VII o profilu hokeja na lodzie zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski w hokeju na lodzie, które odbywały się w Oświęcimiu.
Rafał Podborny, Bartosz Chojnicki, Łukasz Golik, Emil Szotkiewicz, January Hoszwa, Jakub Suszko, Igor Żołnowski i Marcel Gimiński to są Ci "brązowi" chłopcy. Gratulacje i dalszych sukcesów.

Po bardzo dobrej grze w Finałach Mistrzostw Polski trzech naszych uczniów zostało powołanych na zgrupowanie Reprezentacji Polski U-16.
Są to obrońcy Łukasz Golik i Emil Szotkiewicz oraz napastnik Rafał Podborny.
Gratulujemy!!!

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok