Aktualności

wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r. 

kl. 1-3 od godz. 17:00 

kl. 4-8 od godz. 18:15 

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

...

Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Młodzików w hokeju na lodzie.
Uczniowie naszej szkoły, a zarazem zawodnicy MKS SOKOŁY Toruń, którzy uczęszczają dla klasy VIII i VII o profilu hokeja na lodzie zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski w hokeju na lodzie, które odbywały się w Oświęcimiu.
Rafał Podborny, Bartosz Chojnicki, Łukasz Golik, Emil Szotkiewicz, January Hoszwa, Jakub Suszko, Igor Żołnowski i Marcel Gimiński to są Ci "brązowi" chłopcy. Gratulacje i dalszych sukcesów.

Po bardzo dobrej grze w Finałach Mistrzostw Polski trzech naszych uczniów zostało powołanych na zgrupowanie Reprezentacji Polski U-16.
Są to obrońcy Łukasz Golik i Emil Szotkiewicz oraz napastnik Rafał Podborny.
Gratulujemy!!!

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok