wtorek, październik 19, 2021

Dyrektor szkoły informuje, że basen w roku szkolnym 2021/2022 czynny jest dla osób chcących skorzystać z pływalni indywidualnie w następujące dni: poniedziałki, wtorki i piątki - 18:00 (1h)

Ceny biletów : normalny 8,00 zł, ulgowy 5,00 zł (za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej)

Przypominamy o konieczności przestrzegania regulaminu pływalni, a w szczególności posiadania: czepka, klapek, mydła.

Konieczna jest kąpiel bezpośrednio przed wejściem na teren niecki

czwartek, wrzesień 30, 2021

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Toruniu, od października 2021, uruchamia Punkty Konsultacyjne dla Rodziców  w wybranych placówkach oświatowych naszego miasta i w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu. W punktach tych, w ustalone wtorki i czwartki w godz.16.00-18.00  dyżurować będą specjaliści naszej poradni. Ponadto w każdą środę dyżur specjalisty odbywał się będzie  w siedzibie poradni (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6). Z bezpłatnej konsultacji można skorzystać w dowolnym punkcie, bez uprzedniego umówienia.

20 raz z rzędu SP 24 Mistrzem Torunia w unihokeju.

Drużyna unihokeja składająca się z uczniów klas hokeja na lodzie zdobyła 20 raz Mistrzostwo Torunia.

Skład drużyny:
Artur Fraszko, Marcel Gimiński , Huber Niedlich, Antoni Lipiński, Igor Żołnowski, Marek Kurlit, Kornel Stalmierski, Olivier Lazovic, Nikodem Kaczyński,  Ksawery Sakerski, Jakub Marcinkowski.
Trenerem drużyny jest Sławomir Szachniewicz.