Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Pływacy skorzystali z zaproszenia i odwiedzili hokeistów (13 grudnia 2019). Treningi prowadzone przez Pana Sławomira Szachniewicza i Pana Wojciecha Milana cieszyły się dużym zainteresowaniem. Było bardzo fajnie, większość mogła poślizgać się z kijem hokejowym i krążkiem, podziwiać umiejętności kolegów.
Podobało się ... ostatecznie, to tylko inny stan skupienia.