wtorek, czerwiec 04, 2019

sale lekcyjne

godz. 8.00 - klasy I i II szkoła podstawowa

godz.11.00 - klasy IV-VII szkoła podstawowa

Uwaga! Numer sali lekcyjnej, w której nastąpi spotkaniewychowawcy z uczniami,

zostanie przekazane bezpośrednio uczniowi oraz rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, czerwiec 04, 2019

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Uruchamiamy szkolną skrzynkę zaufania.

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, nie radzisz sobie z jakimś problemem, Tobie lub komuś innemu dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy, a wstydzisz się lub boisz się przyjść do wychowawcy, pedagoga, dyrektora, skorzystaj z naszej propozycji:

Napisz mail na adres: pomoc@sp24torun.eu

Możesz pisać w każdej sprawie, która Cię niepokoi, jest dla Ciebie trudna.

Wkrótce taka skrzynka na listy na papierze również pojawi się w szkole.

Zasady korzystania ze skrzynki:

1. Chcemy Tobie pomóc, nie oceniać.
  2. Wszystko, o czym napiszesz pozostanie tajemnicą, chyba że będzie zagrażać czyjemuś zdrowiu, życiu, bezpieczeństwu.
  3. Każde zgłoszenie będzie traktowane poważnie, indywidualnie, z szacunkiem i dyskrecją.
  4. Twój list może być anonimowy, ale jeśli możesz podaj jak najwięcej danych, aby ułatwić nam udzielenie pomocy: imię, klasę, dane osób, których list dotyczy.

NIE TRAKTUJ TEJ KORESPONDENCJI JAK ŻARTU!

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika, które odbywały się w Nowym Targu w dniach 24-29 kwietnia, był to finałowy turniej, w którym brało 8 najlepszych drużyn z całej polski, nasi uczniowie reprezentowali barwy MKS Sokoły Toruń.

Nasza drużyna znalazła się w grupie z MKS Cracovia Kraków/KTH KM Krynica ; UKH Unia Oświęcim; MOSM Tychy.
W pierwszym dniu pokonaliśmy drużynę MKS Cracovia/KTH KH 11-1, w drugim dniu wygraliśmy z UKH Unia 4-3, w trzeci dzień przegraliśmy z MOSM Tychy 5-6.
Dzięki wygranym meczom zajęliśmy pierwsze mecze w grupie i w półfinałowym meczu zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju MMKS Podhale Nowy Targ przegrywając 3-9.
W meczu o 3 miejsce zmierzyliśmy się z TMH Polonia Bytom gdzie wygrywamy po dogrywce 2-1 i tym samym zdobywamy brązowy medal.

Skład drużyny:
Klasa 3A
Bohuszko Igor, Dobrzeniecki Natalian, Grabara Bartosz, Jeziorski Oskar, Kołybski Mikołaj, Ongirski Mikołaj, Piskalski Konrad, Rutkowski Patryk, Sawicki Marcel, Suski Bartosz, Walczak Jan, Wenker Jakub, Wólczyński Szymon,
Klasa 2A
Golik Mateusz, Kanczewski Konrad, Kowaski Konrad, Klarowski Paweł, Kurlit Mateusz, Laskowski Kacper, Lewandowski Maksymilian, Lisewski Maksymilian, Maćkowski Szymon, Mądraszewski Jakub, Nawrocki Michał, Podborny Grzegorz, Stinerman Adrian, Wiwatowski Kamil