facebook_page_plugin

czwartek, grudzień 05, 2019

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że jest możliwość zapewnienia przez szkołę opieki dzieciom, których rodzice w dniach 23.-24.12. 27.12.2019 r., 30.-31.12.2019 r., 02- 03.01.2020 r. pracują. Opieka może być zorganizowana w godzinach 7:30 – 16:30, za wyjątkiem 24. i 31.grudnia br., tj. 7:30 – 13:30. Kuchnia szkolna nie będzie w tym czasie przygotowywać posiłków.

W celu właściwej organizacji pracy w tym czasie proszę o zgłoszenie takiej potrzeby najpóźniej do dnia 16.12.2019 r., do wychowawcy, ze wskazaniem dat oraz godzin, w których Państwa dziecko wymaga takiej opieki. Każdy uczeń SP24, który przyjdzie do szkoły w tych dniach, będzie miał zapewnioną opiekę we

...
środa, listopad 06, 2019

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Z przyjemnością informuję Państwa o przystąpieniu przez naszą szkołę do akcji „Pozytywna uwaga”  zapoczątkowanej przez mamę ucznia

ze szkoły w Warszawie.


Idea akcji opiera się na pozytywnym wzmacnianiu poprzez docenianie, uważność na drugiego

...
czwartek, październik 24, 2019

Dzień Bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 24 im. Bohaterów Września 1939 r. w Toruniu.

   17 października 2019 r. Szkoła Podstawowa nr 24 z Torunia zrealizowała szkolenie praktyczne mające na celu poprawę bezpieczeństwa w szkole oraz przygotowanie społeczności szkolnej do odpowiedniego reagowania na wypadek zaistnienia sytuacji niebezpiecznych. Projekt zrealizowany przez oficera Wojska Polskiego płk. rez. dr. Krzysztofa Danielewicza, właściciela firmy i portalu Security in practice, przebiegał trzyetapowo. Etap pierwszy polegał na oglądzie szkoły pod kątem bezpieczeństwa w celu dostosowania procedur bezpieczeństwa do warunków

...

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika, które odbywały się w Nowym Targu w dniach 24-29 kwietnia, był to finałowy turniej, w którym brało 8 najlepszych drużyn z całej polski, nasi uczniowie reprezentowali barwy MKS Sokoły Toruń.

Nasza drużyna znalazła się w grupie z MKS Cracovia Kraków/KTH KM Krynica ; UKH Unia Oświęcim; MOSM Tychy.
W pierwszym dniu pokonaliśmy drużynę MKS Cracovia/KTH KH 11-1, w drugim dniu wygraliśmy z UKH Unia 4-3, w trzeci dzień przegraliśmy z MOSM Tychy 5-6.
Dzięki wygranym meczom zajęliśmy pierwsze mecze w grupie i w półfinałowym meczu zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju MMKS Podhale Nowy Targ przegrywając 3-9.
W meczu o 3 miejsce zmierzyliśmy się z TMH Polonia Bytom gdzie wygrywamy po dogrywce 2-1 i tym samym zdobywamy brązowy medal.


Skład drużyny:
Klasa 3A
Bohuszko Igor, Dobrzeniecki Natalian, Grabara Bartosz, Jeziorski Oskar, Kołybski Mikołaj, Ongirski Mikołaj, Piskalski Konrad, Rutkowski Patryk, Sawicki Marcel, Suski Bartosz, Walczak Jan, Wenker Jakub, Wólczyński Szymon,
Klasa 2A
Golik Mateusz, Kanczewski Konrad, Kowaski Konrad, Klarowski Paweł, Kurlit Mateusz, Laskowski Kacper, Lewandowski Maksymilian, Lisewski Maksymilian, Maćkowski Szymon, Mądraszewski Jakub, Nawrocki Michał, Podborny Grzegorz, Stinerman Adrian, Wiwatowski Kamil

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24