Aktualności

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600


Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

...

Dyrektor szkoły informuje, że basen w roku szkolnym 2021/2022 czynny jest dla osób chcących skorzystać z pływalni indywidualnie w następujące dni: poniedziałki, środy i piątki - 18:00 (1h)

Ceny biletów : normalny 8,00 zł, ulgowy 5,00 zł (za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej)

Przypominamy o konieczności przestrzegania regulaminu pływalni, a w szczególności posiadania: czepka, klapek, mydła.

Konieczna jest kąpiel bezpośrednio przed wejściem na teren niecki

...

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Toruniu, od października 2021, uruchamia Punkty Konsultacyjne dla Rodziców  w wybranych placówkach oświatowych naszego miasta i w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu. W punktach tych, w ustalone wtorki i czwartki w godz.16.00-18.00  dyżurować będą specjaliści naszej poradni. Ponadto w każdą środę dyżur specjalisty odbywał się będzie  w siedzibie poradni (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6). Z bezpłatnej konsultacji można skorzystać w dowolnym punkcie, bez uprzedniego umówienia.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika, które odbywały się w Nowym Targu w dniach 24-29 kwietnia, był to finałowy turniej, w którym brało 8 najlepszych drużyn z całej polski, nasi uczniowie reprezentowali barwy MKS Sokoły Toruń.

Nasza drużyna znalazła się w grupie z MKS Cracovia Kraków/KTH KM Krynica ; UKH Unia Oświęcim; MOSM Tychy.
W pierwszym dniu pokonaliśmy drużynę MKS Cracovia/KTH KH 11-1, w drugim dniu wygraliśmy z UKH Unia 4-3, w trzeci dzień przegraliśmy z MOSM Tychy 5-6.
Dzięki wygranym meczom zajęliśmy pierwsze mecze w grupie i w półfinałowym meczu zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju MMKS Podhale Nowy Targ przegrywając 3-9.
W meczu o 3 miejsce zmierzyliśmy się z TMH Polonia Bytom gdzie wygrywamy po dogrywce 2-1 i tym samym zdobywamy brązowy medal.


Skład drużyny:
Klasa 3A
Bohuszko Igor, Dobrzeniecki Natalian, Grabara Bartosz, Jeziorski Oskar, Kołybski Mikołaj, Ongirski Mikołaj, Piskalski Konrad, Rutkowski Patryk, Sawicki Marcel, Suski Bartosz, Walczak Jan, Wenker Jakub, Wólczyński Szymon,
Klasa 2A
Golik Mateusz, Kanczewski Konrad, Kowaski Konrad, Klarowski Paweł, Kurlit Mateusz, Laskowski Kacper, Lewandowski Maksymilian, Lisewski Maksymilian, Maćkowski Szymon, Mądraszewski Jakub, Nawrocki Michał, Podborny Grzegorz, Stinerman Adrian, Wiwatowski Kamil

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok