piątek, wrzesień 04, 2020

Istnieje możliwość składania wniosków o Stypendium szkolne do 15 września 2020. W celu złożenia wniosku proszę o telefon pod numer 504 191 414 w celu umówienia się na złożenie tego wniosku. Wnioski do odebrania w sekretariacie

wtorek, wrzesień 01, 2020

02. 09. 2020 r. – uczniowie klas I-III – lekcje zgodnie z planem

02. 09. 2020 r. – uczniowie klas IV-VIII – spotkanie z wychowawcami

8. 00 – 11. 00
kl. 5a – s. 30

20 raz z rzędu SP 24 Mistrzem Torunia w unihokeju.

Drużyna unihokeja składająca się z uczniów klas hokeja na lodzie zdobyła 20 raz Mistrzostwo Torunia.

Skład drużyny:
Artur Fraszko, Marcel Gimiński , Huber Niedlich, Antoni Lipiński, Igor Żołnowski, Marek Kurlit, Kornel Stalmierski, Olivier Lazovic, Nikodem Kaczyński,  Ksawery Sakerski, Jakub Marcinkowski.
Trenerem drużyny jest Sławomir Szachniewicz.

Pływacy skorzystali z zaproszenia i odwiedzili hokeistów (13 grudnia 2019). Treningi prowadzone przez Pana Sławomira Szachniewicza i Pana Wojciecha Milana cieszyły się dużym zainteresowaniem. Było bardzo fajnie, większość mogła poślizgać się z kijem hokejowym i krążkiem, podziwiać umiejętności kolegów.
Podobało się ... ostatecznie, to tylko inny stan skupienia.

View the embedded image gallery online at:

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika, które odbywały się w Nowym Targu w dniach 24-29 kwietnia, był to finałowy turniej, w którym brało 8 najlepszych drużyn z całej polski, nasi uczniowie reprezentowali barwy MKS Sokoły Toruń.

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Unihokeju!!!

Dziękujemy!!! Brawo trener!!! Gratulacje!!!

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY UCZĄCY SIĘ W KLASACH HOKEJ NA LODZIE UCZESTNICZYLI W BARDZO SILNIE OBSADZONYM TURNIEJU W STAVANGER (NORWEGIA) " OILERS CUP U13". W TURNIEJU BRAŁO UDZIAŁ 12 DRUŻYN.

NASZA DRUŻYNA SPISAŁA SIĘ REWELACYJNIE ZDOBYWAJĄC I MIEJSCE.

Najpierw nasi uczniowie pokonali IHK Spartę 3:1. Potem przyszły zwycięstwa z: Lyderhorn Ishockey 20:0, Ski IL Hockey 13:1, Stavanger Hockey Gul 5:0 i Bergen Ishockey 4:2. W półfinale trafiliśmy na Holmen Hockey pokonując ich 7:4. Jeszcze łatwiej było w finale, w którym po raz drugi pokonaliśmy Bergen Ishockey (tym razem 7:2).

Na zdjęciu - ekipa Sokołów. Od lewej u góry stoją: trener Sławomir Szachniewicz, Tymon Plaskiewicz (zdobył 2 bramki), Marcel Czerepiński (1), Eryk Schafer (4), Kacper Rochl (2), Kamil Wiwatowski (9), Adam Kowalski (2), trener Andrzej Podlas, od lewej klęczą: Kacper Ziarkowski (5), Emil Szotkiewicz (1), Michał Wiwatowski (7), Szymon Maćkowski (11), Mateusz Błotnicki (2), Sander Selvaer (8), Konrad Kowalski (2), Dominik Koszałka (4), leżą od lewej: Maksymilian Lisewski oraz Michał Łoś.