facebook_page_plugin

poniedziałek, październik 19, 2020

Etapy rejonowy i wojewódzki konkursów przedmiotowych odbywają się on-line na platformie cyfrowej itesty.edu.pl w pracowniach komputerowych w szkole macierzystej ucznia.

W celu sprawnego poruszania się po platformie, podajemy loginy i hasła, dzięki którym uzyskamy dostęp do strony testowej naszych konkursów.

Aby zapoznać się z działaniem platformy należy:
1. Wejść na

...
20 raz z rzędu SP 24 Mistrzem Torunia w unihokeju.
 
Drużyna unihokeja składająca się z uczniów klas hokeja na lodzie zdobyła 20 raz Mistrzostwo Torunia. 
 
Skład drużyny:
Artur Fraszko, Marcel Gimiński , Huber Niedlich, Antoni Lipiński, Igor Żołnowski, Marek Kurlit, Kornel Stalmierski, Olivier Lazovic, Nikodem Kaczyński,  Ksawery Sakerski, Jakub Marcinkowski.
Trenerem drużyny jest Sławomir Szachniewicz.
 

Pływacy skorzystali z zaproszenia i odwiedzili hokeistów (13 grudnia 2019). Treningi prowadzone przez Pana Sławomira Szachniewicza i Pana Wojciecha Milana cieszyły się dużym zainteresowaniem. Było bardzo fajnie, większość mogła poślizgać się z kijem hokejowym i krążkiem, podziwiać umiejętności kolegów.
Podobało się ... ostatecznie, to tylko inny stan skupienia.

View the embedded image gallery online at:
https://sp24torun.eu/index.php/sport/hokej#sigFreeId49fbe36fd5

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika, które odbywały się w Nowym Targu w dniach 24-29 kwietnia, był to finałowy turniej, w którym brało 8 najlepszych drużyn z całej polski, nasi uczniowie reprezentowali barwy MKS Sokoły Toruń.

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Unihokeju!!!

Dziękujemy!!! Brawo trener!!! Gratulacje!!!

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY UCZĄCY SIĘ W KLASACH HOKEJ NA LODZIE UCZESTNICZYLI W BARDZO SILNIE OBSADZONYM TURNIEJU W STAVANGER (NORWEGIA) " OILERS CUP U13". W TURNIEJU BRAŁO UDZIAŁ 12 DRUŻYN.

NASZA DRUŻYNA SPISAŁA SIĘ REWELACYJNIE ZDOBYWAJĄC I MIEJSCE.

Najpierw nasi uczniowie pokonali IHK Spartę 3:1. Potem przyszły zwycięstwa z: Lyderhorn Ishockey 20:0, Ski IL Hockey 13:1, Stavanger Hockey Gul 5:0 i Bergen Ishockey 4:2. W półfinale trafiliśmy na Holmen Hockey pokonując ich 7:4. Jeszcze łatwiej było w finale, w którym po raz drugi pokonaliśmy Bergen Ishockey (tym razem 7:2).

Na zdjęciu - ekipa Sokołów. Od lewej u góry stoją: trener Sławomir Szachniewicz, Tymon Plaskiewicz (zdobył 2 bramki), Marcel Czerepiński (1), Eryk Schafer (4), Kacper Rochl (2), Kamil Wiwatowski (9), Adam Kowalski (2), trener Andrzej Podlas, od lewej klęczą: Kacper Ziarkowski (5), Emil Szotkiewicz (1), Michał Wiwatowski (7), Szymon Maćkowski (11), Mateusz Błotnicki (2), Sander Selvaer (8), Konrad Kowalski (2), Dominik Koszałka (4), leżą od lewej: Maksymilian Lisewski oraz Michał Łoś.

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24