wtorek, czerwiec 04, 2019

sale lekcyjne

godz. 8.00 - klasy I i II szkoła podstawowa

godz.11.00 - klasy IV-VII szkoła podstawowa

Uwaga! Numer sali lekcyjnej, w której nastąpi spotkaniewychowawcy z uczniami,

zostanie przekazane bezpośrednio uczniowi oraz rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, czerwiec 04, 2019

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Uruchamiamy szkolną skrzynkę zaufania.

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, nie radzisz sobie z jakimś problemem, Tobie lub komuś innemu dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy, a wstydzisz się lub boisz się przyjść do wychowawcy, pedagoga, dyrektora, skorzystaj z naszej propozycji:

Napisz mail na adres: pomoc@sp24torun.eu

Możesz pisać w każdej sprawie, która Cię niepokoi, jest dla Ciebie trudna.

Wkrótce taka skrzynka na listy na papierze również pojawi się w szkole.

Zasady korzystania ze skrzynki:

1. Chcemy Tobie pomóc, nie oceniać.
  2. Wszystko, o czym napiszesz pozostanie tajemnicą, chyba że będzie zagrażać czyjemuś zdrowiu, życiu, bezpieczeństwu.
  3. Każde zgłoszenie będzie traktowane poważnie, indywidualnie, z szacunkiem i dyskrecją.
  4. Twój list może być anonimowy, ale jeśli możesz podaj jak najwięcej danych, aby ułatwić nam udzielenie pomocy: imię, klasę, dane osób, których list dotyczy.

NIE TRAKTUJ TEJ KORESPONDENCJI JAK ŻARTU!

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika, które odbywały się w Nowym Targu w dniach 24-29 kwietnia, był to finałowy turniej, w którym brało 8 najlepszych drużyn z całej polski, nasi uczniowie reprezentowali barwy MKS Sokoły Toruń.

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Unihokeju!!!

Dziękujemy!!! Brawo trener!!! Gratulacje!!!

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY UCZĄCY SIĘ W KLASACH HOKEJ NA LODZIE UCZESTNICZYLI W BARDZO SILNIE OBSADZONYM TURNIEJU W STAVANGER (NORWEGIA) " OILERS CUP U13". W TURNIEJU BRAŁO UDZIAŁ 12 DRUŻYN.

NASZA DRUŻYNA SPISAŁA SIĘ REWELACYJNIE ZDOBYWAJĄC I MIEJSCE.

Najpierw nasi uczniowie pokonali IHK Spartę 3:1. Potem przyszły zwycięstwa z: Lyderhorn Ishockey 20:0, Ski IL Hockey 13:1, Stavanger Hockey Gul 5:0 i Bergen Ishockey 4:2. W półfinale trafiliśmy na Holmen Hockey pokonując ich 7:4. Jeszcze łatwiej było w finale, w którym po raz drugi pokonaliśmy Bergen Ishockey (tym razem 7:2).

Na zdjęciu - ekipa Sokołów. Od lewej u góry stoją: trener Sławomir Szachniewicz, Tymon Plaskiewicz (zdobył 2 bramki), Marcel Czerepiński (1), Eryk Schafer (4), Kacper Rochl (2), Kamil Wiwatowski (9), Adam Kowalski (2), trener Andrzej Podlas, od lewej klęczą: Kacper Ziarkowski (5), Emil Szotkiewicz (1), Michał Wiwatowski (7), Szymon Maćkowski (11), Mateusz Błotnicki (2), Sander Selvaer (8), Konrad Kowalski (2), Dominik Koszałka (4), leżą od lewej: Maksymilian Lisewski oraz Michał Łoś.