czwartek, czerwiec 24, 2021

Na prośbę kierownictwa Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Torunia przekazujemy informację na temat możliwości szczepienia w naszym mieście:

W Gminie Miasta Toruń szczepienia są dostępne 7 dni w tygodniu, zarówno
dla zarejestrowanych, jak i bez rejestracji.

W Toruniu działa łącznie 25 punktów szczepień, w tym:

21 w przychodniach – punktach POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) oraz szpitalach (miejskim i wojewódzkim),

wtorek, czerwiec 22, 2021

Nabór do klas czwartych klasa sportowa z dyscypliną pływania i piłki nożnej

Rozpoczynamy nabór do klas czwartych w tym klasy sportowej. Dokumenty można składać od dnia 26 kwietnia do 14 maja 2021 roku do godz.14.00 w sposób elektroniczny na adres e-mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., osobiście pozostawiając pracownikowi na dyżurce od 7.30 - 14.30 lub drogą pocztową.

Poniżej zamieszczamy stosowne dokumenty.

1. Regulamin rekrutacji do klas sportowych
2. Wniosek o przyjęcie do oddziału sportowego.
3. Próby sprawnościowe
a) pływanie
b) piłka nożna
4. Oświadczenie woli