środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Nabór do klas czwartych klasa sportowa z dyscypliną pływania i piłki nożnej

Rozpoczynamy nabór do klas czwartych w tym klasy sportowej. Dokumenty można składać od dnia 26 kwietnia do 14 maja 2021 roku do godz.14.00 w sposób elektroniczny na adres e-mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., osobiście pozostawiając pracownikowi na dyżurce od 7.30 - 14.30 lub drogą pocztową.

Poniżej zamieszczamy stosowne dokumenty.

1. Regulamin rekrutacji do klas sportowych
2. Wniosek o przyjęcie do oddziału sportowego.
3. Próby sprawnościowe
a) pływanie
b) piłka nożna
4. Oświadczenie woli