Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Drodzy rodzice, chcielibyśmy zaprosić Państwa na wyjątkowy webinar (szkolenie online) pod tytułem “Jak uchronić dziecko przed używkami?”

Kiedyś – narkoman, dziś – profilaktyk. Poznajcie niezwykłą historię człowieka, który po 13 latach nałogowego zażywania heroiny, wyszedł na prostą. Nasz gość, Krzysztof Ambroziak, opowie nam, czym są używki i do czego prowadzi igranie z substancjami psychoaktywnymi. Jako profilaktyk dla dzieci i młodzieży, przedstawi również sposoby na uchronienie swojego dziecka przed niebezpiecznymi używkami.
Wyjątkowo na nasz webinar zapraszamy nie tylko rodziców, ale również ich dzieci (rekomendujemy, by młodzi widzowie mieli ukończony 12. rok życia).
Jak zawsze na naszych webinariach będzie również możliwość interakcji z prowadzącym, poprzez zadawanie pytań na czacie.

Webinar jest darmowy, wystarczy zapisać się poprzez formularz https://webinar.tutore.eu

Infolinia: 535 385 201