RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

Ankieta edukacyjna dla rodziców 2019

Szanowni Rodzice!

W tym roku uczniowie ósmych klas szkół podstawowych oraz trzecich klas gimnazjalnych wybiorą szkoły, w których będą kontynuować naukę. Każdy z nas ma własny zestaw talentów i cech, dzięki którym może osiągnąć sukces, a dokonywanie dobrych i przemyślanych wyborów sprawia, że osiąganie zamierzonych celów staje się łatwiejsze. Dlatego warto poświęcić czas na zaplanowanie własnej przyszłości.

Rodziców, którzy mają dzieci stojące przed wyborem swojej kolejnej szkoły, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Umożliwi nam to pełniejsze poznanie Państwa preferencji oraz lepsze dopasowanie oferty i organizacji zajęć w toruńskich szkołach średnich.

Gmina Miasta Toruń realizuje program pt. „Promocja Zdrowia wśród toruńskiej młodzieży szkolnej”, którego celem jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień oraz odpowiedzialności za własne zdrowie.

Centrum Medyczne Medicor S.C. ul. Olsztyńska 18B w Toruniu, tel. /56/645 41 65, zostało wybrane w drodze konkursu ofert do realizacji programu zdrowotnego.

Zachęcamy Rodziców do zapoznania się z informacją MEN dotyczącą bezpiecznych wakacji: na co zwrócić uwagę przed wyjazdem, o co zadbać, gdy dziecko wyjeżdża na kolenie czy obóz.

POBIERZ ULOTKĘ

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie!

Kolejny raz możemy wspólnie zrobić coś dobrego dla naszej Szkoły. Przygotowany przez nas projekt z budżetu partycypacyjnego na rok 2019 r. pozytywnie przeszedł proces weryfikacji i został poddany pod głosowanie. Na liście do głosowania znajduje się pod numerem SM 0402.

Zgodnie z regulaminem w głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Torunia, który w chwili oddania głosu będzie miał ukończone co najmniej 16 lat. Mieszkaniec to osoba posiadająca swoje centrum życiowe na terenie miasta Torunia, co oznacza, że Toruń stanowi dla niej ośrodek interesów życiowych, w którym przebywa ponad 183 dni w roku, i z którym łączą go zatrudnienie, pobieranie nauki lub prowadzenie działalności.

W sobotę 19 maja zapraszamy uczniów i nauczycieli Państwa szkoły do wzięcia udziału w Eleganckiej Rowerowej Masie Krytycznej. Rozpoczynamy o godzinie 16:00 na Rynku Nowomiejskim.

Zachęcamy wszystkie uczestniczki i wszystkich uczestników Eleganckiej Masy do założenia szykownych strojów. Pokażmy, że na rowerze można wyglądać elegancko i nie ma problemu aby korzystać z tego środka transportu podczas codziennych podróży po mieście. Wspólnie pokażmy, że jest w Toruniu dla kogo budować odpowiedniej jakości infrastrukturę rowerową.