poniedziałek, październik 19, 2020

Terminy konkursów przedmiotowych, które się jeszcze nie odbyły na etapie szkolnym, zostały komunikatem Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty anulowane, co oznacza ich odwołanie. Nowe terminy konkursów zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

Zebranie dla rodziców uczniów klas I

w roku szkolnym 2019/2020

odbędzie się  dnia 18.06.2019 o godz 17.00

Zapraszamy tylko rodziców (bez dzieci)

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Zdolni uczniowie naszej szkoły, posiadający potwierdzone sukcesy w konkursach, mają szansę na uzyskanie stypendium edukacyjnego Toruński Omnibus. Warunkiem jego uzyskania jest średnia ocen na świadectwie z tego roku szkolnego minimum 5,00; bardzo dobra lub wzorowa ocena zachowania i znaczące osiągnięcia w konkursach i olimpiadach. Nie ma już warunku zamieszkiwania na terenie miasta Torunia.

Wnioski w tej sprawie składać będzie, po zakończeniu roku szkolnego, dyrektor szkoły. Proszę rodziców ewentualnych kandydatów o kontakt w sprawie wniosku z wychowawcą klasowym.

Poniżej bardziej szczegółowe informacje i link do uchwały:

Ankieta edukacyjna dla rodziców 2019

Szanowni Rodzice!

W tym roku uczniowie ósmych klas szkół podstawowych oraz trzecich klas gimnazjalnych wybiorą szkoły, w których będą kontynuować naukę. Każdy z nas ma własny zestaw talentów i cech, dzięki którym może osiągnąć sukces, a dokonywanie dobrych i przemyślanych wyborów sprawia, że osiąganie zamierzonych celów staje się łatwiejsze. Dlatego warto poświęcić czas na zaplanowanie własnej przyszłości.

Rodziców, którzy mają dzieci stojące przed wyborem swojej kolejnej szkoły, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Umożliwi nam to pełniejsze poznanie Państwa preferencji oraz lepsze dopasowanie oferty i organizacji zajęć w toruńskich szkołach średnich.

Gmina Miasta Toruń realizuje program pt. „Promocja Zdrowia wśród toruńskiej młodzieży szkolnej”, którego celem jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień oraz odpowiedzialności za własne zdrowie.

Centrum Medyczne Medicor S.C. ul. Olsztyńska 18B w Toruniu, tel. /56/645 41 65, zostało wybrane w drodze konkursu ofert do realizacji programu zdrowotnego.

Zachęcamy Rodziców do zapoznania się z informacją MEN dotyczącą bezpiecznych wakacji: na co zwrócić uwagę przed wyjazdem, o co zadbać, gdy dziecko wyjeżdża na kolenie czy obóz.

POBIERZ ULOTKĘ

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie!

Kolejny raz możemy wspólnie zrobić coś dobrego dla naszej Szkoły. Przygotowany przez nas projekt z budżetu partycypacyjnego na rok 2019 r. pozytywnie przeszedł proces weryfikacji i został poddany pod głosowanie. Na liście do głosowania znajduje się pod numerem SM 0402.

Zgodnie z regulaminem w głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Torunia, który w chwili oddania głosu będzie miał ukończone co najmniej 16 lat. Mieszkaniec to osoba posiadająca swoje centrum życiowe na terenie miasta Torunia, co oznacza, że Toruń stanowi dla niej ośrodek interesów życiowych, w którym przebywa ponad 183 dni w roku, i z którym łączą go zatrudnienie, pobieranie nauki lub prowadzenie działalności.