Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

W tym roku mijają 82 lata od wybuchu II wojny światowej. 1 września 1939 roku o świcie wojska niemieckie zaatakowały państwo polskie. Nasi żołnierze bohatersko stawiali opór najeźdźcy m.in. na Westerplatte, pod Wizną i nad rzeką Bzurą. 17 września 1939 roku granice naszego państwa przekroczyła armia Związku Sowieckiego. Od tego dnia osamotnieni Polacy walczyli na dwa fronty. Do działań na rzecz obrony niepodległości włączyła się ludność cywilna, która w nierównej walce z wrogami wspomagała działalność regularnej armii polskiej.  Nasza szkoła nosi zaszczytne imię Bohaterów Września 1939. W ten sposób upamiętniamy i oddajemy cześć wszystkim, którzy wówczas ofiarnie, często tracąc życie, walczyli, byśmy teraz mogli żyć w wolnym kraju.