czwartek, czerwiec 24, 2021

Na prośbę kierownictwa Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Torunia przekazujemy informację na temat możliwości szczepienia w naszym mieście:

W Gminie Miasta Toruń szczepienia są dostępne 7 dni w tygodniu, zarówno
dla zarejestrowanych, jak i bez rejestracji.

W Toruniu działa łącznie 25 punktów szczepień, w tym:

21 w przychodniach – punktach POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) oraz szpitalach (miejskim i wojewódzkim),

wtorek, czerwiec 22, 2021

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

informuję, że zaświadczenia OKE o wynikach egzaminów zgodnie z Komunikatem CKE będą wydawane uczniom/rodzicom od dnia 9 lipca od godziny 8:00 do 14:00. Odbierający proszeni są o posiadanie własnego długopisu w celu pokwitowania odbioru i wejście na teren szkoły pojedynczo i w maseczce. Dokumenty będą wydawane wg kolejności przybycia do sekretariatu.

Proszę o rozpropagowanie tej informacji z wykorzystaniem dostępnych mediów w gronie absolwentów i ich rodziców.

Ewa Wronkowska

dyrektor szkoły