czwartek, czerwiec 24, 2021

Na prośbę kierownictwa Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Torunia przekazujemy informację na temat możliwości szczepienia w naszym mieście:

W Gminie Miasta Toruń szczepienia są dostępne 7 dni w tygodniu, zarówno
dla zarejestrowanych, jak i bez rejestracji.

W Toruniu działa łącznie 25 punktów szczepień, w tym:

21 w przychodniach – punktach POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) oraz szpitalach (miejskim i wojewódzkim),

wtorek, czerwiec 22, 2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu serdecznie dziękuje wszystkim: uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi za zaangażowanie podczas IV edycji akcji "Zbieramy makulaturę".
To dzięki Waszemu zaangażowaniu szkoła zajęła IV miejsce w kategorii ilości zebranej makulatury oraz XIV miejsce w kategorii ilości makulatury w przeliczeniu na ucznia.
Dnia 23 czerwca podczas uroczystego podsumowania akcji dwudziestu najbardziej zaangażowanych uczniów naszej szkoły otrzymało z rąk Prezydenta Torunia podziękowania oraz bony.