wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

W SP 24 uczniowie  i nauczyciele jak co roku obchodzili święto Konstytucji Trzeciego Maja. W klasach 4-8 każdy wychowawca przeprowadził lekcję wychowawczą według przygotowanego wcześniej scenariusza. Uczniowie oglądali film nagrany w Zamku Królewskim „Konstytucja w Polsce – jak powstała?” https://www.youtube.com/watch?v=-GBAolHelHs , a potem wspólnie wykonywali zadania na podstawie załączonej prezentacji. Chętni uczniowie wykonali plakaty pt. Rocznica uchwalenia konstytucji trzeciego maja. Dodatkowym, nieobowiązkowym zadaniem było zrobienie sobie zdjęcia w barwach narodowych, z flagą. Prezentujemy kolaż zdjęć, który stanowi unikatowy fotoobraz patriotycznych postaw naszych uczniów.

Monika Cesarz