Aktualności

środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

...

Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Torunia pn."Ozdoby wielkanocne".
Szkoła Podstawowa nr 4 w Toruniu, zorganizowano także wystawę pokonkursową połączoną z wielkanocną aukcją charytatywną na rzecz Julki.

Wyróżnienie w tym konkursie otrzymała Jadwiga Kołek - opiekun Anna Koprowska

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok