wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Torunia pn."Ozdoby wielkanocne".
Szkoła Podstawowa nr 4 w Toruniu, zorganizowano także wystawę pokonkursową połączoną z wielkanocną aukcją charytatywną na rzecz Julki.

Wyróżnienie w tym konkursie otrzymała Jadwiga Kołek - opiekun Anna Koprowska