środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Zajęcia integracyjne uczniów z klasy IVa w Szkole Językowej JAR
Na zaproszenie Pani Marty Olszewskiej 3 grudnia dzieci z klasy IVa pojechały na zajęcia integracyjne w języku angielskim do Szkoły JAR na ul. Watzenrodego 2.

Uczniowie zagrali po angielsku w grę Eagle-Tails. Następnie odbyło się fascynujące spotkanie z jednym z native speakerów, Australijczykiem, Richardem Herweynen. Richard opowiadał dzieciom o swoim ojczystym kraju, pokazywał zdjęcia, przekazywał ciekawostki o żyjących w Australii zwierzętach.

Dzieci dużo się dowiedziały o tym odległym kraju. Thanks a lot, Richard!