wtorek, październik 19, 2021

Dyrektor szkoły informuje, że basen w roku szkolnym 2021/2022 czynny jest dla osób chcących skorzystać z pływalni indywidualnie w następujące dni: poniedziałki, środy i piątki - 18:00 (1h)

Ceny biletów : normalny 8,00 zł, ulgowy 5,00 zł (za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej)

Przypominamy o konieczności przestrzegania regulaminu pływalni, a w szczególności posiadania: czepka, klapek, mydła.

Konieczna jest kąpiel bezpośrednio przed wejściem na teren niecki

czwartek, wrzesień 30, 2021

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Toruniu, od października 2021, uruchamia Punkty Konsultacyjne dla Rodziców  w wybranych placówkach oświatowych naszego miasta i w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu. W punktach tych, w ustalone wtorki i czwartki w godz.16.00-18.00  dyżurować będą specjaliści naszej poradni. Ponadto w każdą środę dyżur specjalisty odbywał się będzie  w siedzibie poradni (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6). Z bezpłatnej konsultacji można skorzystać w dowolnym punkcie, bez uprzedniego umówienia.

Zajęcia integracyjne uczniów z klasy IVa w Szkole Językowej JAR
Na zaproszenie Pani Marty Olszewskiej 3 grudnia dzieci z klasy IVa pojechały na zajęcia integracyjne w języku angielskim do Szkoły JAR na ul. Watzenrodego 2.

Uczniowie zagrali po angielsku w grę Eagle-Tails. Następnie odbyło się fascynujące spotkanie z jednym z native speakerów, Australijczykiem, Richardem Herweynen. Richard opowiadał dzieciom o swoim ojczystym kraju, pokazywał zdjęcia, przekazywał ciekawostki o żyjących w Australii zwierzętach.

Dzieci dużo się dowiedziały o tym odległym kraju. Thanks a lot, Richard!