wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

Zajęcia integracyjne uczniów z klasy IVa w Szkole Językowej JAR
Na zaproszenie Pani Marty Olszewskiej 3 grudnia dzieci z klasy IVa pojechały na zajęcia integracyjne w języku angielskim do Szkoły JAR na ul. Watzenrodego 2.

Uczniowie zagrali po angielsku w grę Eagle-Tails. Następnie odbyło się fascynujące spotkanie z jednym z native speakerów, Australijczykiem, Richardem Herweynen. Richard opowiadał dzieciom o swoim ojczystym kraju, pokazywał zdjęcia, przekazywał ciekawostki o żyjących w Australii zwierzętach.

Dzieci dużo się dowiedziały o tym odległym kraju. Thanks a lot, Richard!