środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Krajowa Odznaka Jakości
Uczniowie z klas 7A oraz 8A wraz z uczniami z Czech, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Litwy, Niemiec, Słowacji, Węgier oraz Włoch uczestniczyli w projekcie eTwinning „European Day of Languages 2019”. Projekt otrzymał Krajową Odznakę Jakości.

Kliknij po więcej informacji