środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

20. listopada w naszej szkole zrobiło się niebiesko. Wraz z UNICEF świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka oraz 30. rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka.

Jednoczyliśmy się z Dziećmi na całym świecie, szczególnie tymi, których prawa są łamane. Samorząd Uczniowski zadbał o dekoracje i zorganizował grę szkolną. To był radosny dzień, ale z poważnym przesłaniem.