wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

Szkolny Rajd na Barbarce dla uczniów z klas 5 i 6 oraz rodziców

5 października odbył się Szkolny Rajd na Barbarce, w którym uczestniczyli uczniowie klas 5 - 6 oraz ich rodzice.

Celem naszej wycieczki było upamiętnienie 80 – lecia wybuchu II wojny światowej i oddanie hołdu Polakom zamordowanym przez hitlerowców w tym miejscu. Pod pomnikiem ofiar zapaliliśmy znicze a po tym patriotycznym obowiązku, piekąc smaczne kiełbaski, spędziliśmy miło czas przy ognisku. Niektórzy z nas zebrali nawet okazałe grzyby.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do udziału w kolejnych rajdach.

Organizatorki:
Anita Grecka – Mycio