środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Szkolny Rajd na Barbarce dla uczniów z klas 5 i 6 oraz rodziców

5 października odbył się Szkolny Rajd na Barbarce, w którym uczestniczyli uczniowie klas 5 - 6 oraz ich rodzice.

Celem naszej wycieczki było upamiętnienie 80 – lecia wybuchu II wojny światowej i oddanie hołdu Polakom zamordowanym przez hitlerowców w tym miejscu. Pod pomnikiem ofiar zapaliliśmy znicze a po tym patriotycznym obowiązku, piekąc smaczne kiełbaski, spędziliśmy miło czas przy ognisku. Niektórzy z nas zebrali nawet okazałe grzyby.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do udziału w kolejnych rajdach.

Organizatorki:
Anita Grecka – Mycio