wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły Ida Klim z klasy 7a i Krzysztof Szymańczyk z klasy 8b zostali laureatami czwartej edycji międzyszkolnego konkursu historycznego „Toruń z historią za pan brat”. Wręczenie nagród uczniom szkół podstawowych odbyło się 10 czerwca w Collegium Humanisticum. UMK.

Serdecznie gratulujemy!

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w konkursie międzyszkolnym „Bohaterowie toruńskich ulic” organizowanym pod patronatem OM PTTK.

W kategorii praca multimedialna:

I miejsce Jakub Ziędalski kl. 8c
III miejsce Mateusz Załuski kl. 6d