środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły Ida Klim z klasy 7a i Krzysztof Szymańczyk z klasy 8b zostali laureatami czwartej edycji międzyszkolnego konkursu historycznego „Toruń z historią za pan brat”. Wręczenie nagród uczniom szkół podstawowych odbyło się 10 czerwca w Collegium Humanisticum. UMK.

Serdecznie gratulujemy!

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w konkursie międzyszkolnym „Bohaterowie toruńskich ulic” organizowanym pod patronatem OM PTTK.

W kategorii praca multimedialna:

I miejsce Jakub Ziędalski kl. 8c
III miejsce Mateusz Załuski kl. 6d