wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

eTwinning 10΄... vor der Pause: spielen, lernen, upcyceln!

Od września 2018 klasa 7a brała udział w projekcie eTwinning 10΄... vor der Pause: spielen, lernen, upcyceln!

W projekcie uczestniczyły szkoły z Grecji, Francji, Czech, Hiszpanii, Ukrainy i Polski. Celem projektu była wymiana pomysłów na gry i zabawy językowe z materiałów podlegających recyklingowi. Jako przykład wykorzystania surowców wtórnych uczniowie wykonali między innymi z nakrętek zestawy do gry w scrabble.

Z okazji świąt partnerzy wymienili się życzeniami.