środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

eTwinning 10΄... vor der Pause: spielen, lernen, upcyceln!

Od września 2018 klasa 7a brała udział w projekcie eTwinning 10΄... vor der Pause: spielen, lernen, upcyceln!

W projekcie uczestniczyły szkoły z Grecji, Francji, Czech, Hiszpanii, Ukrainy i Polski. Celem projektu była wymiana pomysłów na gry i zabawy językowe z materiałów podlegających recyklingowi. Jako przykład wykorzystania surowców wtórnych uczniowie wykonali między innymi z nakrętek zestawy do gry w scrabble.

Z okazji świąt partnerzy wymienili się życzeniami.