facebook_page_plugin

środa, październik 16, 2019

Szanowni Rodzice!


W trosce o bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkoły w dniu 18.10.2019r. dyrekcja szkoły wraz z płk.rez. Krzysztofem Danielewiczem organizuje Dzień bezpieczeństwa dedykowany naszym uczniom. W ramach zajęć lekcyjnych odbędzie się

...
środa, październik 09, 2019

Szanowni Rodzice!

Informuję, że z mocy ustawy Karta Nauczyciela Dzień Edukacji Narodowej, tj. 14 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Istnieje możliwość skorzystania w razie konieczności z opieki nad uczniami

...

Laureat „Dziejów Torunia”

Bartłomiej Mikulski,

uczeń klasy 5a,

został laureatem w Miejskiego Konkursu Historycznego „Dzieje Torunia” zajmując III miejsce.

Brawo Bartku!


Wyróżnienie w projekcie Toruński Urząd dla Młodzieży

Uczniowie klasy 8a wzięli udział w projekcie „Urząd dla młodzieży” zorganizowanym przez KPCEN i Urząd Miasta Torunia. Dominik Cesarz, Maciej Czarciński i Beniamin Kmieć przygotowali pracę „Obywatel w domu, a jego pismo w „chmurze”. eAdministracja
w Wydziale Spraw Administracyjnych. Natomiast autorstwa Huberta Małkowskiego, Filipa Politowskiego, Weroniki Wilk oraz Karoliny Żak był projekt „Czy warto być wyborcą? Rejestr wyborców w praktyce”. Prace uczniów zostały wyróżnione.

Gratulujemy!


„Patroni naszych ulic” – rozstrzygnięcie konkursu
Uczniowie klas czwartych, podobnie jak ich rówieśnicy w zeszłym roku, wzięli udział w szkolnym konkursie historycznym „Patroni naszych ulic”. Do konkursu przystąpiły 62 osoby, wykonując niezwykle ciekawe projekty. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie.


Oto lista zwycięzców:
I miejsce: Jakub Popek, kl. 4d
II miejsce: Szymon Chojnicki, kl. 4b
III miejsce: Ziemowit Lorenc, kl. 4e


Gratulujemy!

 

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24