wtorek, czerwiec 04, 2019

sale lekcyjne

godz. 8.00 - klasy I i II szkoła podstawowa

godz.11.00 - klasy IV-VII szkoła podstawowa

Uwaga! Numer sali lekcyjnej, w której nastąpi spotkaniewychowawcy z uczniami,

zostanie przekazane bezpośrednio uczniowi oraz rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, czerwiec 04, 2019

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Uruchamiamy szkolną skrzynkę zaufania.

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, nie radzisz sobie z jakimś problemem, Tobie lub komuś innemu dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy, a wstydzisz się lub boisz się przyjść do wychowawcy, pedagoga, dyrektora, skorzystaj z naszej propozycji:

Napisz mail na adres: pomoc@sp24torun.eu

Możesz pisać w każdej sprawie, która Cię niepokoi, jest dla Ciebie trudna.

Wkrótce taka skrzynka na listy na papierze również pojawi się w szkole.

Zasady korzystania ze skrzynki:

1. Chcemy Tobie pomóc, nie oceniać.
  2. Wszystko, o czym napiszesz pozostanie tajemnicą, chyba że będzie zagrażać czyjemuś zdrowiu, życiu, bezpieczeństwu.
  3. Każde zgłoszenie będzie traktowane poważnie, indywidualnie, z szacunkiem i dyskrecją.
  4. Twój list może być anonimowy, ale jeśli możesz podaj jak najwięcej danych, aby ułatwić nam udzielenie pomocy: imię, klasę, dane osób, których list dotyczy.

NIE TRAKTUJ TEJ KORESPONDENCJI JAK ŻARTU!

Laureat „Dziejów Torunia”

Bartłomiej Mikulski,

uczeń klasy 5a,

został laureatem w Miejskiego Konkursu Historycznego „Dzieje Torunia” zajmując III miejsce.

Brawo Bartku!

Wyróżnienie w projekcie Toruński Urząd dla Młodzieży

Uczniowie klasy 8a wzięli udział w projekcie „Urząd dla młodzieży” zorganizowanym przez KPCEN i Urząd Miasta Torunia. Dominik Cesarz, Maciej Czarciński i Beniamin Kmieć przygotowali pracę „Obywatel w domu, a jego pismo w „chmurze”. eAdministracja
w Wydziale Spraw Administracyjnych. Natomiast autorstwa Huberta Małkowskiego, Filipa Politowskiego, Weroniki Wilk oraz Karoliny Żak był projekt „Czy warto być wyborcą? Rejestr wyborców w praktyce”. Prace uczniów zostały wyróżnione.

Gratulujemy!

„Patroni naszych ulic” – rozstrzygnięcie konkursu
Uczniowie klas czwartych, podobnie jak ich rówieśnicy w zeszłym roku, wzięli udział w szkolnym konkursie historycznym „Patroni naszych ulic”. Do konkursu przystąpiły 62 osoby, wykonując niezwykle ciekawe projekty. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie.

Oto lista zwycięzców:
I miejsce: Jakub Popek, kl. 4d