wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

Laureat „Dziejów Torunia”

Bartłomiej Mikulski,

uczeń klasy 5a,

został laureatem w Miejskiego Konkursu Historycznego „Dzieje Torunia” zajmując III miejsce.

Brawo Bartku!

Wyróżnienie w projekcie Toruński Urząd dla Młodzieży

Uczniowie klasy 8a wzięli udział w projekcie „Urząd dla młodzieży” zorganizowanym przez KPCEN i Urząd Miasta Torunia. Dominik Cesarz, Maciej Czarciński i Beniamin Kmieć przygotowali pracę „Obywatel w domu, a jego pismo w „chmurze”. eAdministracja
w Wydziale Spraw Administracyjnych. Natomiast autorstwa Huberta Małkowskiego, Filipa Politowskiego, Weroniki Wilk oraz Karoliny Żak był projekt „Czy warto być wyborcą? Rejestr wyborców w praktyce”. Prace uczniów zostały wyróżnione.

Gratulujemy!

„Patroni naszych ulic” – rozstrzygnięcie konkursu
Uczniowie klas czwartych, podobnie jak ich rówieśnicy w zeszłym roku, wzięli udział w szkolnym konkursie historycznym „Patroni naszych ulic”. Do konkursu przystąpiły 62 osoby, wykonując niezwykle ciekawe projekty. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie.

Oto lista zwycięzców:
I miejsce: Jakub Popek, kl. 4d