środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

29 maja 2019 r. uczniowie klas 6a i 8e wraz z p. Marleną Kwiatkowską mieli przyjemność gościć na swoich lekcjach studentów zagranicznych programu Erasmus+. W tym roku odwiedziły nas Charlotte i Morgane z Francji, Said z Maroka oraz Omer z Turcji.

Spotkania ze studentami zagranicznymi to świetna okazja, aby sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego w praktyce oraz poznać kulturę, historię i zwyczaje mieszkańców innych krajów.