środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Program „Młodzi głosują” prowadzony jest od 1995 roku przy okazji wyborów parlamentarnych, prezydenckich i – tak jak w obecnej edycji – europejskich. Szkolne wybory organizowały już tysiące szkół, a głosowało do tej pory niemal 3 000 000 uczniów i uczennic! Dzisiaj głosujemy MY!