środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

1. Wynik bardzo dobry:

Ostrowski Jakub, Falenta Artur, Wilk Weronika

2. Wyróżnienie:

Tomaszewska Wiktoria, Byrski Jakub, Ulatowski Tymon,Kuskowski Adam, Czaczkowski Stanisław, Skonieczny Franciszek, Roszkowski Piotr, Kuczkowski Kacper, Mikulski Bartłomiej, Kwiatkowski Maciej, Słońska Amelia, Choczyński Jakub, Podborny Rafał, Siódmiak Jolanta, Basaj Liliana, Król Filip, Szymańska Malwina ,Koprowski Jan, Syrocka Julia, Smoliński Tymon, Janczak Samuel, Wilmański Brus, Mach Bartosz, Czarciński Maciej, Kmieć Beniamin