Aktualności

środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

...

W Zespole Szkół nr 4 im. K. K. Baczyńskiego we Włocławku odbył się XXIV Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Wzięło w nim udział ponad 50 recytatorów oraz wykonawców poezji śpiewanej z siódmych i ósmych klas szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych reprezentujących niemal całe województwo. Ogromny sukces w tym święcie poezji odniósł uczeń naszej szkoły Beniamin Kmieć z klasy 8a, który zajął pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

A. Rutkowski

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok