środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

21 marca 2019 r. dwoje uczniów naszej szkoły wzięło udział w XVI Konkursie Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży w Baju Pomorskim.

Franciszek Toczko z klasy 6e profesjonalnie zaprezentował fragment „Władcy pierścieni” J. R. R. Tolkiena, natomiast Ida Klim z klasy 7a za interpretację wiersz „Nienawiść” Wisławy Szymborskiej otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy sukcesu!!!
J. Rudnik