facebook_page_plugin

wtorek, czerwiec 04, 2019

Zakończenie roku szkolnegośroda 19.06.2019

sala gimnastyczna

godz. 8.00 -10.30 - klasy III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej

godz.11.00 - klasy III szkoły podstawowej

sale lekcyjne

godz. 8.00 - klasy I i II szkoła podstawowa

godz.11.00 - klasy IV-VII szkoła podstawowa

 

Uwaga! Numer sali lekcyjnej, w której nastąpi spotkaniewychowawcy z uczniami,

zostanie przekazane bezpośrednio uczniowi oraz rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, czerwiec 04, 2019

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Uruchamiamy szkolną skrzynkę zaufania.

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, nie radzisz sobie z jakimś problemem, Tobie lub komuś innemu dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy, a wstydzisz się lub boisz się przyjść do wychowawcy, pedagoga, dyrektora, skorzystaj z naszej propozycji:

Napisz mail na adres: pomoc@sp24torun.eu

Możesz pisać w każdej sprawie, która Cię niepokoi, jest dla Ciebie trudna.

Wkrótce taka skrzynka na listy na papierze również pojawi się w szkole.

Zasady korzystania ze skrzynki:

  1. Chcemy Tobie pomóc, nie oceniać.
  2. Wszystko, o czym napiszesz pozostanie tajemnicą, chyba że będzie zagrażać czyjemuś zdrowiu, życiu, bezpieczeństwu.
  3. Każde zgłoszenie będzie traktowane poważnie, indywidualnie, z szacunkiem i dyskrecją.
  4. Twój list może być anonimowy, ale jeśli możesz podaj jak najwięcej danych, aby ułatwić nam udzielenie pomocy: imię, klasę, dane osób, których list dotyczy.

NIE TRAKTUJ TEJ KORESPONDENCJI JAK ŻARTU!

Lista laureatów i finalistów

rok szkolny 2018/2019

L.p.

nazwisko i imię

tytuł/przedmiot

1.

Wilk Weronika 8a

laureatka – chemia, fizyka

finalistka – j. angielski

2.

Klim Ida 7a

laureatka – j. polski

finalistka – historia

3.

Carska Lena 8a

laureatka – j. angielski

4.

Czarciński Maciej 8a

finalista – j. angielski

5.

Badaczewska Zuzanna 8a

laureatka – j. angielski

6.

Jabarova Emilia 7a

laureatka – j. rosyjski

7.

Sokołowska Marta 8b

finalistka – j. niemiecki

8.

Wiśniewska Zuzanna 8a

laureatka – j. niemiecki

9.

Wołodźko Filip 8a

finalista – j. niemiecki

10.

Biernacki Szymon 8e

finalista – matematyka

11.

Kmieć Beniamin 8a

finalista – j. angielski

12.

Podborny Grzegorz 3a Gim

laureat – chemia

finalista – matematyka

13.

Rybka Igor 3c Gim

laureat – fizyka, historia, matematyka

14.

Szturo Małgorzata 3d Gim

finalistka – fizyka

 

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24