Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

W tabeli zostały przedstawione średnie wyników uczniów bez dysfunkcji oraz uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się.

Nasza szkoła została zakwalifikowana do udziału w roku 2022 w przedsięwzięciu Ministerstwa Edukacji i Nauki pt.: "Poznaj Polskę".

Dzień Dziecka 7a spędziła w Gdańsku. Clou programu stanowił „Hejt School Musical” w Teatrze Komedii Valldal - rockowy musical komediowy o przyjaźni, polskim systemie edukacji i… szkolnych kółkach recytatorskich!:) Polecamy!

Małgosia Prewysz – Kwinto, uczennica kl. 7a, zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Literackim Konkursie Twórczości Własnej zorganizowanym przez SP16.

Dnia 27 maja 2022 roku klasa 8b uczestniczyła wraz z wychowawczynią, p. Joanną Mytlewską,

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24