W pierwszy weekend grudnia zapraszamy do wspólnego świętowania 25. rocznicy obecności Torunia na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO! W programie konferencja, widowiska na Rynku Staromiejskim i Zamku Krzyżackim oraz zwiedzanie nieznanych zakamarków toruńskiej starówki.

więcej informacji

W tabeli zostały przedstawione średnie wyników uczniów bez dysfunkcji oraz uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się.

Nasza szkoła została zakwalifikowana do udziału w roku 2022 w przedsięwzięciu Ministerstwa Edukacji i Nauki pt.: "Poznaj Polskę".

Dzień Dziecka 7a spędziła w Gdańsku. Clou programu stanowił „Hejt School Musical” w Teatrze Komedii Valldal - rockowy musical komediowy o przyjaźni, polskim systemie edukacji i… szkolnych kółkach recytatorskich!:) Polecamy!

Małgosia Prewysz – Kwinto, uczennica kl. 7a, zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Literackim Konkursie Twórczości Własnej zorganizowanym przez SP16.

Dnia 27 maja 2022 roku klasa 8b uczestniczyła wraz z wychowawczynią, p. Joanną Mytlewską,

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24