poniedziałek, październik 19, 2020

Etapy rejonowy i wojewódzki konkursów przedmiotowych odbywają się on-line na platformie cyfrowej itesty.edu.pl w pracowniach komputerowych w szkole macierzystej ucznia.

W celu sprawnego poruszania się po platformie, podajemy loginy i hasła, dzięki którym uzyskamy dostęp do strony testowej naszych konkursów.

Aby zapoznać się z działaniem platformy należy:
1. Wejść na

Uczniowie klasy 3a wzięli udział w Konkursie Międzyszkolnym "Czy znasz swoje miasto?" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6. Podczas konkursu trzeba było rozpoznać i nazwać toruńskie zabytki, znać doskonale legendy, uzupełnić tekst listu, odpowiedzieć na pytania i rozwiązać krzyżówkę. Zgodna współpraca i umiejętność pracy w grupie ćwiczona na zajęciach bardzo się przydała, ponieważ udało się zwyciężyć w tym konkursie. Oprócz dyplomów i upominków dzieci otrzymały dla swojej klasy grę Monopoly Toruń.