facebook_page_plugin

środa, październik 16, 2019

Szanowni Rodzice!


W trosce o bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkoły w dniu 18.10.2019r. dyrekcja szkoły wraz z płk.rez. Krzysztofem Danielewiczem organizuje Dzień bezpieczeństwa dedykowany naszym uczniom. W ramach zajęć lekcyjnych odbędzie się

...
środa, październik 09, 2019

Szanowni Rodzice!

Informuję, że z mocy ustawy Karta Nauczyciela Dzień Edukacji Narodowej, tj. 14 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Istnieje możliwość skorzystania w razie konieczności z opieki nad uczniami

...

Wycieczka na Pałuki klas 2a i 3a.
20 i 21 września klasy 2a i 3a były na wycieczce na Pałukach. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Zespół Pałacowo Parkowy w Lubostroniu. Następnie pojechaliśmy do Wenecji gdzie zwiedziliśmy Muzeum Kolejki Wąskotorowej i Ruiny Zamku Mikołaja Nałęcza - "Diabła Weneckiego".

Na koniec pojechaliśmy do Żnina i byliśmy w Muzeum Ziemi Pałuckiej i w Baszty Ratuszowej. Poszliśmy jeszcze na spacer nad Jezioro Żnińskie. Nocowaliśmy w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie, spaliśmy na karimatach i materacach.

Następnego dnia pojechaliśmy kolejką wąskotorową ze Żnina do Biskupina, aby wziąć udział w 25 Jubileuszowym Festynie Archeologicznym. Było bardzo ciekawie i wesoło. Z wycieczki wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni z nową wiedzą historyczną i krajoznawczą.

Wiesława Kowalska

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24