wtorek, październik 19, 2021

Dyrektor szkoły informuje, że basen w roku szkolnym 2021/2022 czynny jest dla osób chcących skorzystać z pływalni indywidualnie w następujące dni: poniedziałki, środy i piątki - 18:00 (1h)

Ceny biletów : normalny 8,00 zł, ulgowy 5,00 zł (za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej)

Przypominamy o konieczności przestrzegania regulaminu pływalni, a w szczególności posiadania: czepka, klapek, mydła.

Konieczna jest kąpiel bezpośrednio przed wejściem na teren niecki

czwartek, wrzesień 30, 2021

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Toruniu, od października 2021, uruchamia Punkty Konsultacyjne dla Rodziców  w wybranych placówkach oświatowych naszego miasta i w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu. W punktach tych, w ustalone wtorki i czwartki w godz.16.00-18.00  dyżurować będą specjaliści naszej poradni. Ponadto w każdą środę dyżur specjalisty odbywał się będzie  w siedzibie poradni (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6). Z bezpłatnej konsultacji można skorzystać w dowolnym punkcie, bez uprzedniego umówienia.

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami X Edycji Międzyszkolnego Konkursu Lingwistyczno-Plastycznego  WIELKANOCNY KRÓLIK – Easter Bunny, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 27 w Toruniu. Celem konkursu było:
- możliwość zaprezentowania zdolności lingwistycznych i plastycznych
- rozwijanie pomysłowości i kreatywności
- przybliżenie zwyczajów i tradycji świątecznych w krajach anglojęzycznych
- zaangażowanie uczniów w działalność charytatywną
Prace wykonane przez uczniów były przekazane na parafialny kiermasz wielkanocny z przeznaczeniem na operację serca.
Wręczenie nagród odbyło się 15 czerwca w Szkole Podstawowej nr 27.
Laureatami byli:
Maria Orłowska z kl. 3c –nagroda, Zofia Plec z kl.3c-nagroda, Kajetan Krężelewski z kl.3c -wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy!