wtorek, październik 19, 2021

Dyrektor szkoły informuje, że basen w roku szkolnym 2021/2022 czynny jest dla osób chcących skorzystać z pływalni indywidualnie w następujące dni: poniedziałki, środy i piątki - 18:00 (1h)

Ceny biletów : normalny 8,00 zł, ulgowy 5,00 zł (za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej)

Przypominamy o konieczności przestrzegania regulaminu pływalni, a w szczególności posiadania: czepka, klapek, mydła.

Konieczna jest kąpiel bezpośrednio przed wejściem na teren niecki

czwartek, wrzesień 30, 2021

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Toruniu, od października 2021, uruchamia Punkty Konsultacyjne dla Rodziców  w wybranych placówkach oświatowych naszego miasta i w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu. W punktach tych, w ustalone wtorki i czwartki w godz.16.00-18.00  dyżurować będą specjaliści naszej poradni. Ponadto w każdą środę dyżur specjalisty odbywał się będzie  w siedzibie poradni (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6). Z bezpłatnej konsultacji można skorzystać w dowolnym punkcie, bez uprzedniego umówienia.

Dzieci z klasy 2 a zaprosiły swoje mamy na zajęcia otwarte.

Były one związane z tematyką jaką przerabiały ostatnio, a mianowicie z łąką. Najpierw na rozgrzewkę był quiz o roślinach i zwierzętach jakie spotykamy na łące. Potem również na rozgrzewkę kolorowe kubeczkowe sudoku. Wreszcie to co najbardziej lubią wszystkie dzieci - programowanie ozobota.

Zaprogramowane kwiatki były zaczątkiem łąki. Potem została uruchomiona kreatywność i powstały wspaniałe prace plastyczne.

Na koniec była zgaduj zgadula dla mam - czy rozpoznają się po opisie wyglądu i cech charakteru i tego co lubią najbardziej - na podstawie tekstów jakie napisały dzieci. Była też słodka niespodzianka przygotowana przez mamy.

Tu można zobaczyć fotorelację z zajęć.