facebook_page_plugin

środa, październik 16, 2019

Szanowni Rodzice!


W trosce o bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkoły w dniu 18.10.2019r. dyrekcja szkoły wraz z płk.rez. Krzysztofem Danielewiczem organizuje Dzień bezpieczeństwa dedykowany naszym uczniom. W ramach zajęć lekcyjnych odbędzie się

...
środa, październik 09, 2019

Szanowni Rodzice!

Informuję, że z mocy ustawy Karta Nauczyciela Dzień Edukacji Narodowej, tj. 14 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Istnieje możliwość skorzystania w razie konieczności z opieki nad uczniami

...

Dzieci z klasy 2 a zaprosiły swoje mamy na zajęcia otwarte.

Były one związane z tematyką jaką przerabiały ostatnio, a mianowicie z łąką. Najpierw na rozgrzewkę był quiz o roślinach i zwierzętach jakie spotykamy na łące. Potem również na rozgrzewkę kolorowe kubeczkowe sudoku. Wreszcie to co najbardziej lubią wszystkie dzieci - programowanie ozobota.

Zaprogramowane kwiatki były zaczątkiem łąki. Potem została uruchomiona kreatywność i powstały wspaniałe prace plastyczne.

Na koniec była zgaduj zgadula dla mam - czy rozpoznają się po opisie wyglądu i cech charakteru i tego co lubią najbardziej - na podstawie tekstów jakie napisały dzieci. Była też słodka niespodzianka przygotowana przez mamy.

Tu można zobaczyć fotorelację z zajęć.

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24