wtorek, czerwiec 04, 2019

sale lekcyjne

godz. 8.00 - klasy I i II szkoła podstawowa

godz.11.00 - klasy IV-VII szkoła podstawowa

Uwaga! Numer sali lekcyjnej, w której nastąpi spotkaniewychowawcy z uczniami,

zostanie przekazane bezpośrednio uczniowi oraz rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, czerwiec 04, 2019

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Uruchamiamy szkolną skrzynkę zaufania.

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, nie radzisz sobie z jakimś problemem, Tobie lub komuś innemu dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy, a wstydzisz się lub boisz się przyjść do wychowawcy, pedagoga, dyrektora, skorzystaj z naszej propozycji:

Napisz mail na adres: pomoc@sp24torun.eu

Możesz pisać w każdej sprawie, która Cię niepokoi, jest dla Ciebie trudna.

Wkrótce taka skrzynka na listy na papierze również pojawi się w szkole.

Zasady korzystania ze skrzynki:

1. Chcemy Tobie pomóc, nie oceniać.
  2. Wszystko, o czym napiszesz pozostanie tajemnicą, chyba że będzie zagrażać czyjemuś zdrowiu, życiu, bezpieczeństwu.
  3. Każde zgłoszenie będzie traktowane poważnie, indywidualnie, z szacunkiem i dyskrecją.
  4. Twój list może być anonimowy, ale jeśli możesz podaj jak najwięcej danych, aby ułatwić nam udzielenie pomocy: imię, klasę, dane osób, których list dotyczy.

NIE TRAKTUJ TEJ KORESPONDENCJI JAK ŻARTU!

Warsztaty Leśna Banda. Klasa 2 a po raz drugi uczestniczyła w warsztatach - tym razem zimą (chociaż bez śniegu).

Zadaniem dzieci było poszukiwanie śladów i tropów zwierząt, które można spotkać na Błoniach Nadwiślańskich.

Mieliśmy szczęście, bo przyszła do nas wiewiórka i dała przedstawienie skoków po koronach drzew. Widzieliśmy też pogryzione gałęzie przez bobry, a także tropy sarny. Kolejnym zadaniem była budowa szałasu, która polegała na bardzo dobrej współpracy całej grupy. Dzięki takiej współpracy powstał szałas, w którym dzieci spożyły drugie śniadanie, a w kociołku na ognisku ugotowała się pyszna herbata.

Na koniec, po rozmowie czym można, a czym nie wolno karmić ptaków - dzieci nakarmiły płatkami owsianymi pływające po Martwej Wisełce kaczki krzyżówki. To była bardzo pouczająca lekcja przyrody.

Oto fotorelacja z zajęć - zobacz