wtorek, czerwiec 04, 2019

sale lekcyjne

godz. 8.00 - klasy I i II szkoła podstawowa

godz.11.00 - klasy IV-VII szkoła podstawowa

Uwaga! Numer sali lekcyjnej, w której nastąpi spotkaniewychowawcy z uczniami,

zostanie przekazane bezpośrednio uczniowi oraz rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, czerwiec 04, 2019

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Uruchamiamy szkolną skrzynkę zaufania.

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, nie radzisz sobie z jakimś problemem, Tobie lub komuś innemu dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy, a wstydzisz się lub boisz się przyjść do wychowawcy, pedagoga, dyrektora, skorzystaj z naszej propozycji:

Napisz mail na adres: pomoc@sp24torun.eu

Możesz pisać w każdej sprawie, która Cię niepokoi, jest dla Ciebie trudna.

Wkrótce taka skrzynka na listy na papierze również pojawi się w szkole.

Zasady korzystania ze skrzynki:

1. Chcemy Tobie pomóc, nie oceniać.
  2. Wszystko, o czym napiszesz pozostanie tajemnicą, chyba że będzie zagrażać czyjemuś zdrowiu, życiu, bezpieczeństwu.
  3. Każde zgłoszenie będzie traktowane poważnie, indywidualnie, z szacunkiem i dyskrecją.
  4. Twój list może być anonimowy, ale jeśli możesz podaj jak najwięcej danych, aby ułatwić nam udzielenie pomocy: imię, klasę, dane osób, których list dotyczy.

NIE TRAKTUJ TEJ KORESPONDENCJI JAK ŻARTU!

W poniedziałek, 26. listopada, odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas 1-3 pt. ,,Dla Niepodległej...". Wpisuje się on w szkolne obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Do konkursu przystąpiło 12 uczniów. Wszyscy zaprezentowali wiersze poświęcone naszej Ojczyźnie.

Jury przyznało:
I miejsce Wiktorii Tomaszewskiej z kl. 2a,
II miejsce Zofii Maruszak z kl. 2a,
III miejsce Elżbiecie Czaczkowskiej z kl. 1a.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Organizatorki: Joanna Kielecka, Joanna Kucharska