Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Zakup i dostawa wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Elektronika – wyposażenie dodatkowe

Zakup i dostawa wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Gogle VR

Zakup i dostawa wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Wyposażenie - meble

Zakup i dostawa wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Audio-Video

Zakup i dostawa wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Robotyka

Zakup i dostawa wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Narzędzia i materiały eksploatacyjne

Zapytanie ofertowe - zakup laptopów

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej ofert dot.  Zakupu i dostawy wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Elektronika.

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej ofert dot.  Zakupu i dostawy wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Gogle VR.

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej ofert dot.  Zakupu i dostawy wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Robotyka.

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. Zakupu i dostawy wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Narzędzia i materiały eksploatacyjne.

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. Zakupu i dostawy wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Audio-video.

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. Zakupu i dostawy wyposażenia w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu: Wyposażenie - meble.