RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

poniedziałek, październik 19, 2020

Etapy rejonowy i wojewódzki konkursów przedmiotowych odbywają się on-line na platformie cyfrowej itesty.edu.pl w pracowniach komputerowych w szkole macierzystej ucznia.

W celu sprawnego poruszania się po platformie, podajemy loginy i hasła, dzięki którym uzyskamy dostęp do strony testowej naszych konkursów.

Aby zapoznać się z działaniem platformy należy:
1. Wejść na

Konsultacje od 25.05.2020 r.

Na konsultacje przychodzą tylko uczniowie, którzy wcześniej poinformowali o tym nauczycieli.

Należy skontaktować się z nauczycielem najpóźniej do godz. 15:30 poprzedniego dnia.

Każdy uczeń, który przyjdzie na konsultacje jest zobowiązany do zapoznania się oraz przestrzegania Procedury bezpieczeństwa na terenie Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu, w okresie pandemii koronawirusa, w tym do przyniesienia na konsultacje zgody na pomiar temperatury ciała.

1. HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA KLAS VIII 25-29.05.2020r.
  2. HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA KLAS I-VIII 1-7.06.2020r.
  3. Warunki i zasady prowadzenia konsultacji w Szkole Podstawowej nr 24 w Toruniu od dnia 25. do 7 czerwca 2020r.