ZASZCZEPIAMY PATRIOTYZM
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
ZBLIŻAMY DO NATURY

wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

Proszę Państwa, poniżej zamieszczamy harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego:

- klasy 1a, 1c, 1e – 10:00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w dużej sali gimnastycznej (wejście do szkoły tylko wraz z wychowawcą, z dużego boiska zachodniego klas 1-3, 1 rodzic + 1 dziecko). Następnie klasy z wychowawcami udają się do sal lekcyjnych: 1a – s.11, 1c – s.10, 1e – s.8,
- klasy 1d, 1b – 11:00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w dużej sali gimnastycznej (wejście do szkoły tylko wraz z wychowawcą, z dużego boiska zachodniego klas 1-3, 1 rodzic + 1 dziecko). Następnie klasy z wychowawcami udają się do sal lekcyjnych: 1d – s.5, 1b – s.11
- klasy 2a, 2c, 2d, 3a, 3c, 3e – 8:30 – spotkania z wychowawcami w salach (wejście do szkoły głównym wejściem tylko z wychowawcą – dzieci wchodzą bez rodziców)
- klasy 2b, 3b, 3d – 9.30 - spotkania z wychowawcami w salach (wejście do szkoły głównym wejściem tylko z wychowawcą – dzieci - wchodzą bez rodziców)
- klasy 4 – 8:30 – w sali gimnastycznej wychowawcy odczytają listy klas i przejdą do sal lekcyjnych, (wejście do szkoły z małego boiska północnego klas 5-8, bez rodziców, spotkanie będzie trwało około 1,5 godziny)
- klasy 5 i 6 – 9:00 – spotkania z wychowawcami w salach (wejście do szkoły z małego boiska północnego klas 5-8)
- klasy 7 – 9:30 – spotkania z wychowawcami w salach (wejście do szkoły z małego boiska północnego klas 5-8)
- klasy 8 – 10:00 – spotkania z wychowawcami w salach (wejście do szkoły z małego boiska północnego klas 5-8).