ZASZCZEPIAMY PATRIOTYZM
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
ZBLIŻAMY DO NATURY

Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Proszę Państwa, poniżej zamieszczamy harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego:

- klasy 1a, 1c, 1e – 10:00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w dużej sali gimnastycznej (wejście do szkoły tylko wraz z wychowawcą, z dużego boiska zachodniego klas 1-3, 1 rodzic + 1 dziecko). Następnie klasy z wychowawcami udają się do sal lekcyjnych: 1a – s.11, 1c – s.10, 1e – s.8,
- klasy 1d, 1b – 11:00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w dużej sali gimnastycznej (wejście do szkoły tylko wraz z wychowawcą, z dużego boiska zachodniego klas 1-3, 1 rodzic + 1 dziecko). Następnie klasy z wychowawcami udają się do sal lekcyjnych: 1d – s.5, 1b – s.11
- klasy 2a, 2c, 2d, 3a, 3c, 3e – 8:30 – spotkania z wychowawcami w salach (wejście do szkoły głównym wejściem tylko z wychowawcą – dzieci wchodzą bez rodziców)
- klasy 2b, 3b, 3d – 9.30 - spotkania z wychowawcami w salach (wejście do szkoły głównym wejściem tylko z wychowawcą – dzieci - wchodzą bez rodziców)
- klasy 4 – 8:30 – w sali gimnastycznej wychowawcy odczytają listy klas i przejdą do sal lekcyjnych, (wejście do szkoły z małego boiska północnego klas 5-8, bez rodziców, spotkanie będzie trwało około 1,5 godziny)
- klasy 5 i 6 – 9:00 – spotkania z wychowawcami w salach (wejście do szkoły z małego boiska północnego klas 5-8)
- klasy 7 – 9:30 – spotkania z wychowawcami w salach (wejście do szkoły z małego boiska północnego klas 5-8)
- klasy 8 – 10:00 – spotkania z wychowawcami w salach (wejście do szkoły z małego boiska północnego klas 5-8).