ZASZCZEPIAMY PATRIOTYZM
ZBLIŻAMY DO NATURY

środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Zbliża się 1 czerwca! Świętujemy Dzień Dziecka! :-) Rada Uczniów proponuje konkurs na najpiękniejszą, najciekawszą, najbardziej zwariowaną Uśmiechniętą Maseczkę. Wszyscy je nosimy dla bezpieczeństwa, ale nie ma przeszkód, by, szczególnie w tym dniu, wniosły w nasze życie trochę uśmiechu i szaleństwa.
Przygotuj swoją Uśmiechniętą Maseczkę. Możesz pomalować gotową maseczkę papierową, dokleić różne elementy, uszyć całkiem autorską z materiału. Warunek jest jeden – ma być bezpieczna i …. uśmiechnięta. Załóż ją do szkoły 1 czerwca :-)
Specjalne jury odwiedzi Twoją klasę 1 i sfotografuje tych, którzy włączą się w zabawę. Swoje zdjęcia zobaczycie na stronie www szkoły oraz szkolnym Facebooku. Najciekawsze i najzabawniejsze projekty zostaną nagrodzone.
Rada Uczniów
Samorządu Uczniowskiego