ZASZCZEPIAMY PATRIOTYZM
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
ZBLIŻAMY DO NATURY

wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

Zbliża się 1 czerwca! Świętujemy Dzień Dziecka! :-) Rada Uczniów proponuje konkurs na najpiękniejszą, najciekawszą, najbardziej zwariowaną Uśmiechniętą Maseczkę. Wszyscy je nosimy dla bezpieczeństwa, ale nie ma przeszkód, by, szczególnie w tym dniu, wniosły w nasze życie trochę uśmiechu i szaleństwa.
Przygotuj swoją Uśmiechniętą Maseczkę. Możesz pomalować gotową maseczkę papierową, dokleić różne elementy, uszyć całkiem autorską z materiału. Warunek jest jeden – ma być bezpieczna i …. uśmiechnięta. Załóż ją do szkoły 1 czerwca :-)
Specjalne jury odwiedzi Twoją klasę 1 i sfotografuje tych, którzy włączą się w zabawę. Swoje zdjęcia zobaczycie na stronie www szkoły oraz szkolnym Facebooku. Najciekawsze i najzabawniejsze projekty zostaną nagrodzone.
Rada Uczniów
Samorządu Uczniowskiego