ZASZCZEPIAMY PATRIOTYZM
ZBLIŻAMY DO NATURY

środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Nagrody i stypendia. Pomoc materialna dla uczniów
o charakterze motywacyjnym.

4 maja 2021 r.

W dniu 21 kwietnia 2021 r. została opublikowana w Dzienniku Urzędowym Województwa Kujawsko-Pomorskiego uchwała nr 620/21 Rady Miasta Torunia z dnia 15 kwietnia 2021 r. w  sprawie szczegółowych warunków udzielania świadczeń pomocy materialnej o charakterze motywacyjnym uczniom uczęszczającym do szkół w Toruniu, form i zakresu tych świadczeń oraz trybu postępowania w tych sprawach (Dz. Urz. Woj. Kuj-Pom. poz. 2123).

Uchwała nr 620/21 Rady Miasta Torunia z dnia 15 kwietnia 2021 r.

Adresatami form wsparcia, o których mowa w uchwale, są w przypadku szkoły podstawowej uczniowie – począwszy od klasy Vodnoszący znaczące sukcesy edukacyjne. Wnioski wg nowej regulacji prawnej składają rodzice/opiekunowie prawni.