ZASZCZEPIAMY PATRIOTYZM
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
ZBLIŻAMY DO NATURY

wtorek, wrzesień 07, 2021

Zapraszamy na zebrania  - wtorek 7 września 2021 r.

kl. 1-3 od godz. 17:00

kl. 4-8 od godz. 18:15

wtorek, sierpień 24, 2021

Proszę Państwa!

Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych odbędzie się zgodnie z planem 31 sierpnia o godz.17.00. Ze względu na trwającą epidemię prosimy o zachowanie zaleceń ministerialnych (dystans, dezynfekcja rąk, maseczki) oraz przybycie ucznia wraz z jednym rodzicem, bez osób towarzyszących. Spotkamy się na dużym, środkowym boisku szkolnym (klas 1-3), gdzie zostaną odczytane listy klasowe i zostaną przedstawieni wychowawcy. Następnie nauczyciele wezmą dzieci do swoich klas, gdzie odbędzie się zaplanowana integracyjna część spotkania a Państwa

Nagrody i stypendia. Pomoc materialna dla uczniów
o charakterze motywacyjnym.

4 maja 2021 r.

W dniu 21 kwietnia 2021 r. została opublikowana w Dzienniku Urzędowym Województwa Kujawsko-Pomorskiego uchwała nr 620/21 Rady Miasta Torunia z dnia 15 kwietnia 2021 r. w  sprawie szczegółowych warunków udzielania świadczeń pomocy materialnej o charakterze motywacyjnym uczniom uczęszczającym do szkół w Toruniu, form i zakresu tych świadczeń oraz trybu postępowania w tych sprawach (Dz. Urz. Woj. Kuj-Pom. poz. 2123).

Uchwała nr 620/21 Rady Miasta Torunia z dnia 15 kwietnia 2021 r.

Adresatami form wsparcia, o których mowa w uchwale, są w przypadku szkoły podstawowej uczniowie – począwszy od klasy Vodnoszący znaczące sukcesy edukacyjne. Wnioski wg nowej regulacji prawnej składają rodzice/opiekunowie prawni.