ZASZCZEPIAMY PATRIOTYZM
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
ZBLIŻAMY DO NATURY
Arrow
Arrow
Slider

Aktualności

środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

...

 

Ś.P. EWA KIEREL


Żegnamy z głębokim żalem naszą Koleżankę, Ewę Kierel, emerytowaną Nauczycielkę klas 1-3 i Człowieka o wielkim sercu, którą zawsze przejmował los potrzebujących.


Organizowała setki obiadów, paczek, wspierała dzieci poprzez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Stworzyła i prowadziła w naszej szkole popołudniową świetlicę z dożywianiem i pomocą w lekcjach.


Ewa, zawsze życzliwa każdemu, ciepła, oddana, miała czas i przestrzeń, aby ofiarować cząstkę siebie. Zarażała pogodą ducha, radością, służyła pomocą w trudnych sytuacjach. Zawsze można było na Nią liczyć. Gotowa nieść pomoc.


Cechowała ją ogromna wrażliwość i mądrość. Będąc na emeryturze utrzymywała żywy kontakt z nami, interesowała się losami szkoły, dzieci. Jej poczucie humoru udzielało się nam wszystkim.


Realizowała swoją postawą i życiem słowa Kornela Makuszyńskiego: „Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa”
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach, Ewo!

Dyrekcja i Koleżanki i Koledzy ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok