RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

piątek, marzec 19, 2021

środa, marzec 17, 2021

Decyzją organizatorów kangur matematyczny został przeniesiony z 18.03.2021 na 22.04.2021 r.

niedziela, styczeń 10, 2021

Konkurs odbędzie się 18 marca 2021 roku.
Zasady zgłoszenia uczestnika konkursu:
1.zgodę uczestnika konkursu (pobierz), klauzulę informacyjną dla uczestnika konkursu (oba dokumenty muszą być podpisane, dokumenty w załączniku lub na stronie www.kangur-mat.pl, zakładka RODO), opłatę konkursową 10 zł należy umieścić w kopercie i ją zakleić
2.na kopercie muszą znaleźć się następujące informacje: nazwa

Ś.P. EWA KIEREL

Żegnamy z głębokim żalem naszą Koleżankę, Ewę Kierel, emerytowaną Nauczycielkę klas 1-3 i Człowieka o wielkim sercu, którą zawsze przejmował los potrzebujących.

Organizowała setki obiadów, paczek, wspierała dzieci poprzez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Stworzyła i prowadziła w naszej szkole popołudniową świetlicę z dożywianiem i pomocą w lekcjach.

Ewa, zawsze życzliwa każdemu, ciepła, oddana, miała czas i przestrzeń, aby ofiarować cząstkę siebie. Zarażała pogodą ducha, radością, służyła pomocą w trudnych sytuacjach. Zawsze można było na Nią liczyć. Gotowa nieść pomoc.

Cechowała ją ogromna wrażliwość i mądrość. Będąc na emeryturze utrzymywała żywy kontakt z nami, interesowała się losami szkoły, dzieci. Jej poczucie humoru udzielało się nam wszystkim.

Realizowała swoją postawą i życiem słowa Kornela Makuszyńskiego: „Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa”
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach, Ewo!

Dyrekcja i Koleżanki i Koledzy ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu