ZASZCZEPIAMY PATRIOTYZM
ZBLIŻAMY DO NATURY

środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w konkursie plastycznym pod patronatem honorowym Polskiego Towarzystwa Geograficznego w Toruniu "Podróże małe i duże - Azjatycka wyprawa moich marzeń". Zorganizowanym przez SP nr 34 w Toruniu.
III miejsce w kategorii 0-3 zajęła Oliwia Krzyżanowska  - opiekun Emilia Kokot
II miejsce w kategorii 4-8 zajęła Amelia Karwicka  - opiekun Anna Koprowska
oraz wyróżnienie w kategorii 4-8 zdobyła Emilia Miszewska  - opiekun Anna Koprowska.