RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Drodzy rodzice, chcielibyśmy zaprosić Państwa na wyjątkowy webinar (szkolenie online) pod tytułem “Jak uchronić dziecko przed używkami?”

Kiedyś – narkoman, dziś – profilaktyk. Poznajcie niezwykłą historię człowieka, który po 13 latach nałogowego zażywania heroiny, wyszedł na prostą. Nasz gość, Krzysztof Ambroziak, opowie nam, czym są używki i do czego prowadzi igranie z substancjami psychoaktywnymi. Jako profilaktyk dla dzieci i młodzieży, przedstawi również sposoby na uchronienie swojego dziecka przed niebezpiecznymi używkami.
Wyjątkowo na nasz webinar zapraszamy nie tylko rodziców, ale również ich dzieci (rekomendujemy, by młodzi widzowie mieli ukończony 12. rok życia).
Jak zawsze na naszych webinariach będzie również możliwość interakcji z prowadzącym, poprzez zadawanie pytań na czacie.

Webinar jest darmowy, wystarczy zapisać się poprzez formularz https://webinar.tutore.eu

Infolinia: 535 385 201