RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

niedziela, styczeń 10, 2021

Konkurs odbędzie się 18 marca 2021 roku.
Zasady zgłoszenia uczestnika konkursu:
1.zgodę uczestnika konkursu (pobierz), klauzulę informacyjną dla uczestnika konkursu (oba dokumenty muszą być podpisane, dokumenty w załączniku lub na stronie www.kangur-mat.pl, zakładka RODO), opłatę konkursową 10 zł należy umieścić w kopercie i ją zakleić
2.na kopercie muszą znaleźć się następujące informacje: nazwa

Drodzy rodzice, chcielibyśmy zaprosić Państwa na wyjątkowy webinar (szkolenie online) pod tytułem “Jak uchronić dziecko przed używkami?”

Kiedyś – narkoman, dziś – profilaktyk. Poznajcie niezwykłą historię człowieka, który po 13 latach nałogowego zażywania heroiny, wyszedł na prostą. Nasz gość, Krzysztof Ambroziak, opowie nam, czym są używki i do czego prowadzi igranie z substancjami psychoaktywnymi. Jako profilaktyk dla dzieci i młodzieży, przedstawi również sposoby na uchronienie swojego dziecka przed niebezpiecznymi używkami.
Wyjątkowo na nasz webinar zapraszamy nie tylko rodziców, ale również ich dzieci (rekomendujemy, by młodzi widzowie mieli ukończony 12. rok życia).
Jak zawsze na naszych webinariach będzie również możliwość interakcji z prowadzącym, poprzez zadawanie pytań na czacie.

Webinar jest darmowy, wystarczy zapisać się poprzez formularz https://webinar.tutore.eu

Infolinia: 535 385 201