RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Toruniu w okresie ferii zimowych

oferuje pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci i młodzieży

Infolinia dla dzieci i młodzieży czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 tel. 514 333 989.

We wtorki i czwartki w godzinach 16:00-18:00 pracownicy PPP pełnią dyżur telefoniczny dla rodziców tel. 509 919 079.

Możliwość spotkania w Poradni z terapeutą w sytuacji kryzysowej.

W celu ustalenia terminu wizyty należy zgłosić się telefonicznie do rejestracji tel. 56 622 46 17 lub 798 855963

Swoją działalność rozpoczęła również poradnia on-line „Zawsze jest jakieś wyjście”

z zakresu pomocy psychologiczno – pedagogicznej. Bezpłatna infolinia 800 080 222

Zachęcamy do skorzystania z przedstawionej oferty, szczególnie rodziców i dzieci w potrzebie.