ZASZCZEPIAMY PATRIOTYZM
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
ZBLIŻAMY DO NATURY
Arrow
Arrow
Slider

Aktualności

środa, maj 05, 2021

Drodzy Uczniowie,
niebawem podejmiecie jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – wybierzecie szkołę ponadpodstawową, w której będziecie rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiadomości pozwalające spełnić Wasze zawodowe marzenia.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiam ofertę liceów, techników i szkół branżowych oraz terminy rekrutacji. Szczegółowe informacje znajdziecie w Teamsach (Wpisy, Pliki), gdzie od kilku miesięcy zamieszczam ofertę edukacyjną naszego miasta.

Pamiętajcie, nabór do szkół

...

Kochani, ten rok okazał się dla nas wyjątkowo smutny, zabrał spośród naszych pracowników
Beatkę Mazurkiewicz, Marzannę Tarkowską, a teraz żegnamy
Panią Danusię Januszewską


  Pani Danusia była wieloletnim pracownikiem szkoły. Wśród naszych uczniów i rodziców znana głównie z pracy na stanowisku woźnej. Charakteryzowała się ogromną energią i życzliwością wobec dzieci, ich rodziców, nauczycieli oraz koleżanek i kolegów. Każde powierzone zadanie traktowała jak sprawę osobistą, pracowała z wyjątkową starannością, zaangażowaniem. Wielu uczniów znajdowało schronienie pod skrzydłami Pani Danusi, przychodzili do Niej porozmawiać, zjeść kanapkę, a czasami wypłakać się. Dla każdego znajdowała czas i nie zostawiała bez wsparcia.

  Każdy życzliwy gest wykonany w Jej stronę traktowała jak okazję do oddania go w dwójnasób. Wiele dobrego można by pisać o tej osobie… Nieczęsto wśród „ludzi” znajduje się „CZŁOWIEK”, a Pani Danusia swoim życiem, postępowaniem, życzliwością zasłużyła na to miano bezsprzecznie.

  Myślę, że ten rok doświadczył wielu z nas w bolesny sposób, dlatego proszę osoby wierzące o modlitwę za naszych zmarłych, a wszystkich o poświęcenie jednej dobre myśli, jednego wspomnienia dla Ich pamięci.

Uroczystości pogrzebowe Pani Danuty Januszewskiej odbędą się w dniu 02.01.2021 r. w Kościele Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórnej o godz. 13.00, następnie złożenie prochów na cmentarzu przy ul. Wybickiego.

W imieniu Rady Pedagogicznej i wszystkich współpracowników Szkoły Podstawowej nr 24 

Dyrektor Ewa Wronkowska

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok