RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

niedziela, styczeń 10, 2021

Konkurs odbędzie się 18 marca 2021 roku.
Zasady zgłoszenia uczestnika konkursu:
1.zgodę uczestnika konkursu (pobierz), klauzulę informacyjną dla uczestnika konkursu (oba dokumenty muszą być podpisane, dokumenty w załączniku lub na stronie www.kangur-mat.pl, zakładka RODO), opłatę konkursową 10 zł należy umieścić w kopercie i ją zakleić
2.na kopercie muszą znaleźć się następujące informacje: nazwa

Kochani, ten rok okazał się dla nas wyjątkowo smutny, zabrał spośród naszych pracowników
Beatkę Mazurkiewicz, Marzannę Tarkowską, a teraz żegnamy
Panią Danusię Januszewską

Pani Danusia była wieloletnim pracownikiem szkoły. Wśród naszych uczniów i rodziców znana głównie z pracy na stanowisku woźnej. Charakteryzowała się ogromną energią i życzliwością wobec dzieci, ich rodziców, nauczycieli oraz koleżanek i kolegów. Każde powierzone zadanie traktowała jak sprawę osobistą, pracowała z wyjątkową starannością, zaangażowaniem. Wielu uczniów znajdowało schronienie pod skrzydłami Pani Danusi, przychodzili do Niej porozmawiać, zjeść kanapkę, a czasami wypłakać się. Dla każdego znajdowała czas i nie zostawiała bez wsparcia.

Każdy życzliwy gest wykonany w Jej stronę traktowała jak okazję do oddania go w dwójnasób. Wiele dobrego można by pisać o tej osobie… Nieczęsto wśród „ludzi” znajduje się „CZŁOWIEK”, a Pani Danusia swoim życiem, postępowaniem, życzliwością zasłużyła na to miano bezsprzecznie.

Myślę, że ten rok doświadczył wielu z nas w bolesny sposób, dlatego proszę osoby wierzące o modlitwę za naszych zmarłych, a wszystkich o poświęcenie jednej dobre myśli, jednego wspomnienia dla Ich pamięci.

Uroczystości pogrzebowe Pani Danuty Januszewskiej odbędą się w dniu 02.01.2021 r. w Kościele Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórnej o godz. 13.00, następnie złożenie prochów na cmentarzu przy ul. Wybickiego.

W imieniu Rady Pedagogicznej i wszystkich współpracowników Szkoły Podstawowej nr 24

Dyrektor Ewa Wronkowska