RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

niedziela, styczeń 10, 2021

Konkurs odbędzie się 18 marca 2021 roku.
Zasady zgłoszenia uczestnika konkursu:
1.zgodę uczestnika konkursu (pobierz), klauzulę informacyjną dla uczestnika konkursu (oba dokumenty muszą być podpisane, dokumenty w załączniku lub na stronie www.kangur-mat.pl, zakładka RODO), opłatę konkursową 10 zł należy umieścić w kopercie i ją zakleić
2.na kopercie muszą znaleźć się następujące informacje: nazwa

Szanowni Państwo!
Nasza szkoła przystąpiła do kolejnej edycji konkursu ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Torunia pod tytułem „Zbieramy makulaturę”.
W zeszłorocznej edycji zajęliśmy IV miejsce w kategorii „ogólna zebrana masa papieru i tektury” oraz tytuł laureata w kategorii „zebrana masa papieru i tektury w przeliczeniu na ucznia”. Szkoła otrzymała gratyfikację finansową 8.000 i 2.000 złotych. Za uzyskane środki zostały zakupione suszarki basenowe oraz 3 laptopy. W tej chwili trwa ich montaż i dostawa. 20 uczniów otrzymało nagrody w postaci bonu upominkowego.
Chcielibyśmy i w tym roku prosić Państwa o zaangażowanie w akcję, która uczy Naszych uczniów racjonalnego gospodarowania zasobami oraz zasad recyklingu i utylizacji odpadów.
Makulaturę można dostarczać do szkoły od poniedziałku 14 grudnia, także w godzinach popołudniowych (poza przerwa świąteczną). W miarę możliwości proszę o zważenie paczki w domu (będzie wystawiona waga w przedsionku do samodzielnego zważenia). Na dyżurce będą dostępne do wypisania kartki z informacją dotyczącą: danych ucznia, wagi oraz daty. Będzie tam również umieszczony pojemnik do wrzucenia kartki. Proszę też pamiętać, że zbieramy do pojemników tylko papier, tekturę, kartony. Mamy do Państwa zaufanie i wiemy, że będzie to zdrowa i uczciwa rywalizacja. Najważniejszy jest cel - wychowanie młodych ludzi w poczuciu odpowiedzialności za nasze otoczenie i mądre gospodarowanie odpadami.

Jacek Kalinowski