RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

niedziela, styczeń 10, 2021

Konkurs odbędzie się 18 marca 2021 roku.
Zasady zgłoszenia uczestnika konkursu:
1.zgodę uczestnika konkursu (pobierz), klauzulę informacyjną dla uczestnika konkursu (oba dokumenty muszą być podpisane, dokumenty w załączniku lub na stronie www.kangur-mat.pl, zakładka RODO), opłatę konkursową 10 zł należy umieścić w kopercie i ją zakleić
2.na kopercie muszą znaleźć się następujące informacje: nazwa

Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie

Od wielu lat tradycją naszej szkoły jest organizowanie przez Samorząd Uczniowski akcji „Każdego odwiedzi święty Mikołaj”. Wielokrotnie, dzięki Państwa zaangażowaniu i dobroci serc, zbieraliśmy produkty na wspaniałe paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących rodzin.
 W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił zmienić nieco formułę i wesprzeć mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. dr Leona Szumana w Toruniu. Wiemy, że są wśród nich osoby, których nikt nie odwiedzi i nie obdaruje.
 Apelujemy o wsparcie. W dniach 7- 11 grudnia (od poniedziałku do piątku) w szkolnej portierni będzie wystawiony karton, do którego można przynieść nawet drobiazg. Z drobiazgów przecież buduje się wielkie rzeczy. Proponujemy, aby były to produkty z następujących kategorii: ciepłe skarpety męskie i damskie (mogą być z motywem świątecznym), mydełka i dezodoranty, słodycze, kawa, herbata. Ważne jest trzymanie się tego ustalenia, aby zebrane produkty móc sprawiedliwie podzielić na paczki.
 Prosimy o poważne potraktowanie naszego apelu i zaangażowanie w sprawę na miarę swoich możliwości. Będziemy wdzięczni za każdy dar.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego

Katarzyna Ciurko-Smolińska