facebook_page_plugin
RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
ROZWIJAMY TALENTY
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
Arrow
Arrow
Slider
piątek, marzec 27, 2020
 
Szanowni Państwo,
czas na świetlicę aby także odnalazła się w nowej rzeczywistości
i zadbała o wszystkie swoje ukochane Świetliki.
 
Przedstawiamy kilka propozycji na wspólną zabawę z Dzieckiem.
 
Tydzień 30.03-3.04 to realizacja tematu tygodnia "WIOSENNE PORZĄDKI
...
czwartek, marzec 12, 2020

środa, marzec 11, 2020

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.d 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.


Rodzicu,
• ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br.
• 12 i 13

...

Od kilku dni doświadczamy nowych i niecodziennych dla nas sytuacji. Każdego dnia słyszymy kolejne niepokojące dla nas informacje. Obowiązują ograniczenia w spotkaniach z kolegami i koleżankami; zamknięte są szkoły, kina oraz inne miejsca. Kluby sportowe zawiesiły swoją działalność, obiekty sportowe są niedostępne. Zapewne część z Waszych rodziców pracuje w normalnym systemie. Niektórzy nie chodzą do pracy lub mają ograniczone obowiązki zawodowe. Może się zdarzyć, że w takich okolicznościach trudno sobie poradzić z nową rzeczywistością.


Sytuacja ta powoduje w każdym z nas różnorodne reakcje. Pojawiają się uczucia i emocje, których nie rozumiemy lub nie jesteśmy ich do końca świadomi. Niektórzy z nas denerwują się, obawiają się informacji i zdarzeń dnia kolejnego lub też podchodzą do sytuacji odpowiedzialnie i racjonalnie, dostosowując się do obecnie panujących wymagań i ograniczeń. Jednak nawet takie podejście może powodować stres i trudność zaadaptowania się w nowej rzeczywistości.


Dlatego też, jeżeli pomocną okazałaby się rozmowa lub uzyskanie wiedzy o tym, jak można poradzić sobie z trudnymi sytuacjami, niepożądanymi emocjami, stresem czy też w innych sprawach szkolnych, prosimy o kontakt za pośrednictwem e-dziennika oraz, nr telefonu 504 1919 414 oraz aplikacji WhatsApp założonej do podanego nr telefonu. Kontaktując się telefonicznie i przez aplikację prosimy o zachowanie rozsądnych godzin?


Drogie dzieci i rodzice, zatem dla naszego i innych bezpieczeństwa, stosujmy się do zaleconych zasad i zachowania higieny. Nasza odpowiedzialna postawa pozwoli na zmniejszenie się tempa i ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby oraz szybszego powrotu do naszego zwykłego życia.


Prosimy,
• zaniechaj spotkań z kolegami i koleżankami, unikaj miejsc, gdzie są większe skupiska ludzi – nawet kilku – kilkunastoosbowe,
• przestrzegaj w domu zasad higieny: myj ręce mydłem, używaj żelu przeciwbakteryjnego,
• przestrzegaj czystości pomieszczeń, w których przebywasz wietrząc je codziennie,
• przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos. Zachowaj co najmniej metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.


Pozdrawiamy serdecznie życząc zdrowia i dobrego samopoczucia.
Pedagodzy szkolni: Alina Kordowska i Elżbieta Rosowska - Bartnicka

 

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24