RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT

poniedziałek, październik 19, 2020

Etapy rejonowy i wojewódzki konkursów przedmiotowych odbywają się on-line na platformie cyfrowej itesty.edu.pl w pracowniach komputerowych w szkole macierzystej ucznia.

W celu sprawnego poruszania się po platformie, podajemy loginy i hasła, dzięki którym uzyskamy dostęp do strony testowej naszych konkursów.

Aby zapoznać się z działaniem platformy należy:
1. Wejść na

Od kilku dni doświadczamy nowych i niecodziennych dla nas sytuacji. Każdego dnia słyszymy kolejne niepokojące dla nas informacje. Obowiązują ograniczenia w spotkaniach z kolegami i koleżankami; zamknięte są szkoły, kina oraz inne miejsca. Kluby sportowe zawiesiły swoją działalność, obiekty sportowe są niedostępne. Zapewne część z Waszych rodziców pracuje w normalnym systemie. Niektórzy nie chodzą do pracy lub mają ograniczone obowiązki zawodowe. Może się zdarzyć, że w takich okolicznościach trudno sobie poradzić z nową rzeczywistością.

Sytuacja ta powoduje w każdym z nas różnorodne reakcje. Pojawiają się uczucia i emocje, których nie rozumiemy lub nie jesteśmy ich do końca świadomi. Niektórzy z nas denerwują się, obawiają się informacji i zdarzeń dnia kolejnego lub też podchodzą do sytuacji odpowiedzialnie i racjonalnie, dostosowując się do obecnie panujących wymagań i ograniczeń. Jednak nawet takie podejście może powodować stres i trudność zaadaptowania się w nowej rzeczywistości.

Dlatego też, jeżeli pomocną okazałaby się rozmowa lub uzyskanie wiedzy o tym, jak można poradzić sobie z trudnymi sytuacjami, niepożądanymi emocjami, stresem czy też w innych sprawach szkolnych, prosimy o kontakt za pośrednictwem e-dziennika oraz, nr telefonu 504 1919 414 oraz aplikacji WhatsApp założonej do podanego nr telefonu. Kontaktując się telefonicznie i przez aplikację prosimy o zachowanie rozsądnych godzin?

Drogie dzieci i rodzice, zatem dla naszego i innych bezpieczeństwa, stosujmy się do zaleconych zasad i zachowania higieny. Nasza odpowiedzialna postawa pozwoli na zmniejszenie się tempa i ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby oraz szybszego powrotu do naszego zwykłego życia.

Prosimy,
• zaniechaj spotkań z kolegami i koleżankami, unikaj miejsc, gdzie są większe skupiska ludzi – nawet kilku – kilkunastoosbowe,
• przestrzegaj w domu zasad higieny: myj ręce mydłem, używaj żelu przeciwbakteryjnego,
• przestrzegaj czystości pomieszczeń, w których przebywasz wietrząc je codziennie,
• przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos. Zachowaj co najmniej metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

Pozdrawiamy serdecznie życząc zdrowia i dobrego samopoczucia.
Pedagodzy szkolni: Alina Kordowska i Elżbieta Rosowska - Bartnicka