facebook_page_plugin
RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ
ROZWIJAMY TALENTY
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
Arrow
Arrow
Slider

środa, listopad 06, 2019

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Z przyjemnością informuję Państwa o przystąpieniu przez naszą szkołę do akcji „Pozytywna uwaga”  zapoczątkowanej przez mamę ucznia

ze szkoły w Warszawie.


Idea akcji opiera się na pozytywnym wzmacnianiu poprzez docenianie, uważność na drugiego

...
czwartek, październik 24, 2019

Dzień Bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 24 im. Bohaterów Września 1939 r. w Toruniu.

   17 października 2019 r. Szkoła Podstawowa nr 24 z Torunia zrealizowała szkolenie praktyczne mające na celu poprawę bezpieczeństwa w szkole oraz przygotowanie społeczności szkolnej do odpowiedniego reagowania na wypadek zaistnienia sytuacji niebezpiecznych. Projekt zrealizowany przez oficera Wojska Polskiego płk. rez. dr. Krzysztofa Danielewicza, właściciela firmy i portalu Security in practice, przebiegał trzyetapowo. Etap pierwszy polegał na oglądzie szkoły pod kątem bezpieczeństwa w celu dostosowania procedur bezpieczeństwa do warunków

...

30 października 2019 roku Szkoła Podstawowa nr 24 otrzymała międzynarodowe wyróżnienia – dwie Europejskie Odznaki Jakości eTwinning European Quality Label za zrealizowane w roku szkolnym 2018 – 2019 projekty Stories by young Europeans oraz 10`… vor der Pause: spielen, lernen, upcyceln!

Europejska Odznaka Jakości przyznawana jest przez Centralne Biuro Programu eTwinning szkołom, które wcześniej zdobyły Krajową Odznakę eTwinning za podejmowane działania w dziedzinie europejskiej współpracy szkół przy realizacji oryginalnych i nowatorskich projektów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjno – komunikacyjnych.
W projekcie Stories by young Europeans uczestniczyły szkoły z Francji, Niemiec, Grecji, Litwy i Hiszpanii.
W projekcie 10`… vor der Pause: spielen, lernen, upcyceln! uczestniczyły szkoły z Francji, Hiszpanii, Czech, Grecji i Ukrainy.

Więcej informacji o projektach na stronach:
https://twinspace.etwinning.net/70033/home
https://twinspace.etwinning.net/71130/home

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24