facebook_page_plugin

piątek, wrzesień 04, 2020

Istnieje możliwość składania wniosków o Stypendium szkolne do 15 września 2020. W celu złożenia wniosku proszę o telefon pod numer 504 191 414 w celu umówienia się na złożenie tego wniosku. Wnioski do odebrania w sekretariacie

wtorek, wrzesień 01, 2020

02. 09. 2020 r. – uczniowie klas I-III – lekcje zgodnie z planem


02. 09. 2020 r. – uczniowie klas IV-VIII – spotkanie z wychowawcami

8. 00 – 11. 00
kl. 5a – s. 30
...

Najlepsi czytelnicy roku szkolnego 2018/19 SP 24 w Toruniu

1a. Ostrzechowski Mikołaj

1b. Amelia Chlewicka, Maja Grzesiczak, Adrian Kozłowski, Izabela Laskowska, Lena Marchlewska, Julia Obodzińska, Amelia Słonińska, Natalia Tkaczyk, Maja Wiśniewska, Stanisław Wróblewski, Miłosz Wysocki, Piotr Wysocki

1c.  Zuzanna Etter, Irena Iwanicka, Bianka Rydlewska, Kornelia Walczak, Weronika Żyłkowska ,Patrycja Drwal

1d.  Mateusz Bryła

1e. Oliwia Kłodowska, Wojciech Tusiński, Anastazja Wojciechowska

2a. Aleksandra Brończyk, Urszula Brończyk, Amelia Cymerman, Magdalena Gnatowska, Aleksander Góralski, Antoni Kaczmarek, Zofia Marciniak, Zofia Maruszak, Dominik Nykiel, Jakub Ostrowski, Wiktoria Tomaszewska

2b. Patrycja Grabowska, Laura Kosińska, Mateusz Miłoszewski, Hanna Polkowska, Oliwier Strzelecki, Nikola Wieczorek, Natasza Zduńska

2c. Julia Bagińska

2d. Patrycja Kubicka, Alicja Laska, Jan Serocki, Łucja Wojtanis

2e. Tymoteusz Carski, Amelia Kłopotowska, Julia Krzywka, Amelia Zapiec

3b. Anastazja Balcerak, Marianna Cackowska, Aleksandra Caglar, Karina Dorosińska

3c. Szymon Chrobak, Daria Jaroszewska, Ewa Lejs, Igor Maciaszek, Maria Orłowska, Magdalena Pietrzak, Zofia Plec

4a. Piotr Antczak , Bartosz Gawroński, Adam Kwas, Natasza Nastarzewska, Izabela Telus, Maja Kaczyńska

4b. Aleksander Rydlewski

4d.  Kacper Dymiński

4e. Natalia Rutkowska

4f. Nikola Kasprzak, Roksana Wesołowska

5f. Maja Gliwińska, Julia Nowakowska

6a.  Mikołaj Chojnacki, Wiktoria Gabryszewska, Urszula Kuskowska, Jakub Osial, Agnieszka Pastewska, Paweł Solarczyk, Aleksandra Kaczmarek

6b.  Antonina Walczak

6c.  Natasza Fujarska

6d. Wiktoria Lewandowska, Michał Łoboda

6e. Michał Stawecki

7a. Łucja Kamińska, Ida Klim

7b. Milena Jankowska

7c. Karolina Wieczorkowska

8b. Marta Wiśniewska

8d. Emilia Borkowska

8e. Anastasia Rudyk

3d. gim. Julia Dobraszewska, Daria Szarszewska

 

Uczestniczymy w projektach

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24

szkola24 szkola24