ZASZCZEPIAMY PATRIOTYZM
WPROWADZAMY W ŚWIAT WARTOŚCI
WYCHOWUJEMY PRZEZ SPORT
ZBLIŻAMY DO NATURY

Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Drodzy Uczniowie!
Chcielibyśmy zachęcić Was do pomocy małym podopiecznym Hospicjum Nadzieja. Organizujemy zbiórkę artykułów spożywczych dla chorych dzieci.
Zbieramy: deserki i obiadki w słoikach, kaszki ryżowe owocowe, musy owocowe dla dzieci, Fantomalt, odżywki Resource Junior 2.0 oraz inne artykuły spożywcze dla najmłodszych.
Prosimy o zanoszenie tych produktów do sali nr 29 lub do portierni od 22 listopada do 20 grudnia.

Uczniowie klasy 7a